Karadeniz Pet

Kuşum hapşuruyor ne yapmalıyım

GündüzKuş

Meraklı Üye
Kuşum hapşuruyor dışkısı normal ne yapmam lazım teşekkürlrr

Muhabbet kuşlarının hapşırması bulunduğu ortamın tozlu ve kafesinin yeteri kadar steril olmamasından kaynaklanır.

Sadece üst üste 4.5 kere hapşırıyorsa bunlara dikkat edin. Eğer ki kuşunuz hapşırmayla beraber topallıyorsa işte o zaman ciddi bir sorun var demektir. Bu durumda acilen kuşun veterinere gözükmesi gereklidir.. Gözlemleyin hapşırdığında..

Genel kafes temizliğinin ve temiz havanın dışında cereyana maruz bırakmamak ve taze meyve sebzeyi düzenli vermek önemli.

salonda duruyor ne sigara ne birsey iciliyor usutmesin diye cami acmiyorum cami acmalimiyim? ve suana kadar hic meyve sebze vermedim ne şekilde nasil vermeliyim hangi meyve ve sebzeler

usuttugu icin vitamin alip suyuna katiyim diyorum ama.nerden.alabilirim

Avivit alın eğer internetden sipariş edemezseniz.ben onu kullanıyordum gayet iyidi.petshoplarda bulunur genel olarak.birde supervit forte diye birşey kullanmıştım oda iyi bir vitamindi ama onu petshopta bulamazsınız.

Avivit alın eğer internetden sipariş edemezseniz.ben onu kullanıyordum gayet iyidi.petshoplarda bulunur genel olarak.birde supervit forte diye birşey kullanmıştım oda iyi bir vitamindi ama onu petshopta bulamazsınız.
Arkadaslar instgrmda bi veteriner sayfasinda bu aldigimiz on liralik vitaminlerin cok yetersiz hatta zararinin bile oldugunu yazmisti. Doru olabilir mi. Niyeyse vitamin konusunda tedirginim. Aldim ama kullanmadim

Arkadaslar instgrmda bi veteriner sayfasinda bu aldigimiz on liralik vitaminlerin cok yetersiz hatta zararinin bile oldugunu yazmisti. Doru olabilir mi. Niyeyse vitamin konusunda tedirginim. Aldim ama kullanmadim
Kuşunuza günlük taze meyve sebzesini verin. Doğal yoldan vitamin ihtiyacını karşılayın. Satın alınan vitamin olarak da kaliteli markaları tercih etmeye çalışın.

AVILİN IYİMİ ACABA Bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181022-192756.png
    Screenshot_20181022-192756.png
    208.7 KB · Görüntüleme: 5
Geri