Karadeniz Pet

kuşum hapsuruyor

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Kuşum hapsuruyor ne yapmaliyim

Bnmkidehapşuruyor amaötüyor ve hareketli bide cok uysal kolayca yakalanıyor herkese geliyor bunun nedeni nedir

Benim ki de uysal ve herkese geliyor bilmiyorum ama benim ki hareketsiz belli zamanlarda çıkarıyorum uçuyor sonra hemen kaloriferi üstüne gidiyor orda tunuyor hareketsiz neden acaba ya şok uzgunum

alDIĞIMDA ÇOK HAREKETLİ BİR KUŞTU KİMSEYEGİTMİYORDU DIŞARI ÇIKARTTIM SONRADAN ÇOK UYSALLAŞTI YAKALAMAK ÇOKKOLAY HERKESE GELİYOR VE ARA ARA HAPŞURUYOR BİLGİLİ BİRİ YARDIM ETSİN

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Bide bazen çok keyiflioluyor konuşucak gibiacayip sesler çıkarıyor bazende ölü gibi

Hadta olduklarına ya da burunlarına bişey kaçtığında hapşururlar. Kuşu kaloriferin üstünde tutmayın. Orada bizim hissetmediğimiz hava akımından etkilenebilirler. Şimdilik sıcak tutun. Sera bronchipur alın. İlaç değildir. İçindeki bitki özleri kuşa fayda sağlar. Alana kadar da ekinezya ve sinir oyu alın aktardan demleme usulüyle çay yapın suyuna koyun. İyileşir umarım.

Dün zorla içirmeye çalıştım yüzüne döktü daha ele alistirmadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 09:01 --

Nasil zorla icirceyimide bilmiyorum

İllaki içerler. Ama memeliler gibi değillerdir. Çok su içmezler. İlacını çayını vereceğiniz zaman çekin suyunu. 3 saat falan vermeyin. Sonra verin. Susayınca içecektir. Bu şekilde hayvana eziyet etmiş olmazsınız. su içmediğinden emin olup susayınca ilacını vermiş olursunuz.

Geri