petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum Hapsuruyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir Asım tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Emir Asım

Emir Asım New Member

Beğenileri:
    0
    Oncelikle biliyorum yeteri kadar konu actim fakat kusumu cok cok seviyorum ve onunla uzun zamanlar gecirmek istiyorum. Neyse kusum ara sira hapsuruyor. Bu 1 aylik yavru diye normal mi yoksa kusum usutmus mu ? Yem yeme ve su icmesinde herhangi bir problem yok. Gaga tasini da kemiriyor. Cevaplarinizi bekliyorum.

2. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    benimkide hapşırıyordu soğukta esen yerde tutma ishali varsa aspur kanarya yemi al bide ayaklarını içe doğru alıyormu alıyorsa vetenire git 5 tl ilaç verecek 5 gün bişeye kalmayacak :) benimkinin ilacı kulanını 2 gün oldu ama hapşırığı azalmaya başladı

3. Emir Asım

Emir Asım New Member

Beğenileri:
    0
    Soguk ortamda ve ruzgar esen bir ortamda da durmyyor. Ayaklari surkeli tuneklerde hic kaldirmiyor. Ben kanarya yemini denedikten sonra tekrar goruslerimi bildiririm.

4. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    ilahi ayaklarını içeri almaya gerekmiyor içeri alıyorsa üşüyor demektir onu anlatmak istedim kabarık duruyorsa sen git sor vetenire ilaç 6 - 5 tl bişi benimki 4/5 kere arka arkaya hapşırıyordu ondan yada çok hapşırmıyorsa sıkıntı yok o zaman :)

5. Emir Asım

Emir Asım New Member

Beğenileri:
    0
    3 dakika aralarla ortalama hapsuruyor. Bazen hic hapsurmadigi zamanlarda oluyor.

6. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    dediğim gibi cam kenarında durduysa şuanda isali varsa üşütmüş anlamına gelir ama içiniz rahat etmediyse götürün veterinere gösterin kuşu benim dediğim ilaçtan verir ama bilmiyorum inşallah iyileşir :)

7. Emir Asım

Emir Asım New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler. Bir de veteriner muayene ucreti ortalama ne kadar aliyor etraftan 100 lira civari dediler. Meraklandim simdi. :)

8. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    ben kuşu götürmedim aslında götürmenede gerek yok sen git söyle kapı girişinden zaten bakanlar var kuşum hapşırıyor de onlar bir kaç soru soracaklar kuşla ilgili sonra gerekirse ilaç verecekler muayene işine girme derim :)

9. Emir Asım

Emir Asım New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam tesekkurler.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş