Karadeniz Pet

kuşum hasta acil

• Konbuyu başlatan Yasin Coşkun
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin Coşkun

Guest
Oncelikle meraba
Cok acil yardımınıza ihtiyacım var biz muhabbet kusu alırken yavru cift aldık zaman gectikce disinin buyumedigini fark ettim sonralarda ise kusun durusu bile degisti suandada oyle(yeni oldu) nette arastırdım solunum yollarında sorun var heralde bide size soriyim dedim dururken
-kanatları cökmus gibi duruyo
-agzi acik hızlı hızlı nefes alıyo
-aynı zamanda kuyrugu asagi yukari hareket ediyo ve digerine göre asıri zayıf yemeside iyi bise anlamadım evde onu iyilestirebilirmiyim yada kesin sonuc alacagım bi ilac varmi cevabinizi acil bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resim atarsanız daha sağlıklı yardımcı olur üstadlarımız

suanda uyuyo uyanık oldugunda ohaldeyken cekerim.sizce neyi vardır

Arkadaşım benim kuşumda ara sıra böyle oluyodu ben bi yol buldum basit ama suyuna kattığın vitamini arttır 10 damla kat + ballı yemi yemiyosa ufala yemliğe koy + elma ve kıvırcık ver tatlı olan yerlerini yani iyi besle 1 günde kendine gelir. Senin kuşta işe yaramazsa bilemem ama benimkilere böyle yaptın mı dikeliyolar hemen :)

vitaminde veriyorum ama uzun zamandır böyle nefes alırken bile komple ileri geri hareket ediyo bence vitaminlik is degil iyilessin diye kalurferin yanına aldm petshopa gotrdum mama verdi bide avisol verdi oda bi ise yaramadi dısarı cikarmak istemiyom soguk erzurum gibi bi yerde ben bile cikamiyom kaldiki kusu cikarim :)

Nefes zorluğu çekiyor olabilir eline al gagasını hafifçe açtır boğazında bişey varmı yada anormal bir durum biraz gözlemle karnı tok iken küçük bir parça sarımsak yuttur ama küçük doğal antibiyotiktir toplar kuşu

farkli bise yemesi digeriyle aynı arada azip oynamasida var ucmada sıkıntıli erkek kontrllu ucuyo ama mavis oyle degil carpma cok oluyo denerim onuda saol

Moderatör tarafında düzenlendi:
oyle olsa herzaman olur yada cikarmaya calisir ha bu arada emre sarmsak iyi fikirdide cogu yerde kesinlikle vermeyin yaziyo off napacam bilmiyom onu o halde gorunce kotu oluyom resmen isgence ceke ceke can verecek

Geri