petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum hasta mı acaba ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sarngon tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. sarngon

sarngon Guest

Merhaba arkadaslar dün muhabbet kusumu aldım ve cok hareketliydi bugun de uctu felan ama dıskısı beyaz ve cevresi sulu olmaya basladı. Birkaç yerde okudum stres,yeni ortama gelme vb. gibi nedenlerden dolayı böle olabiliyormus. Bide son olarak kusumun fotosunu koyuyorum acaba tüyleri normal mi yoksa kabarık haldemi yani kabarık durunca genelde hasta oldugunu gösteriyormus. Cok bilmediğim icin sormak istedim . Hasta ise ne yapmalıyım??

2. Ezel ALBAYRAK

İshal olma olasığı varsa, suyuna kaşık ucu kadar türk kahvesi koyun.Patates haşlayıp ayrı yemlikte ezme(püre) halinde verin.

3. Umutcan AĞLAR

+++++++++++++

4. Mehmet ŞEKER

yeni geldiği için olabilir.s

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yorgundur.Benim kuşum da ilk geldiği zamanlar böleydi. Biraz ishal olabilir. Ve birde kuşunuz evinize daha yeni gelmiş hemen çıkarmayın 1 hafta kafesinde dursun.

Sayfayı Paylaş