Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı? Dışkısı poposuna yapışıyor

Ahmet hayıroglu

Yeni Üye
2gün önce muhabbet kusu aldım sanırım yaklasık 6aylık. Alırken poposu azcık kirli gibiydi bana normal gözükti yinede şüphelendim ancak satıcı normal oldugunu söyledi. Ancak eve geldiğinden beri tüm dışkılar poposunda birikiyor yere düşemiyor yapışıp kalıyor kesinlikle ishal degil eminim gayet katı dıskısı yemek yiyor hareketli keyfi yerinde gibi acaba stresten olmus olabilir mi? Kabızsa diye marul verdim yedi su içiyor yemi ve kumu var ancak sürekli silkeleniyor sanırım poposundaki dışkıları düşürmek için yapıyor telaslanmalımıyım?

Poposuna yapışıyor ise ishal vardır resim atsan daha iyi olur. Sen poposunu ıslak nemli bir bez veya benzeri ile temizle cereyanda bırakma kuşu sabit ısılı bir yerde dursun, geçmiş olsun.

poposuna yapıştığına emin misiniz? poposuna değilde ordaki tüylere de yapışıyo olabilir. bende ilk aldığımda endişelenmiştim. sonra dikkatli bakınca ordaki tüylere yapışıyomuş. tüyler biraz uzun ve fazla olduğu için. eğer öyle bi durumsa endişelenmeyin. ordaki tüyleri izin verirse biraz kısaltabilirsiniz. eğer öyle değilse hastaysa arkadaşlar yardım edecektir. isterseniz bi resim atın. daha sağlıklı yorum yapılır.

Son düzenleme:
5656ff3149.jpg

0e282edb7c.jpg

Geri