petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı? Dışkısı poposuna yapışıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet hayıroglu tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet hayıroglu

Ahmet hayıroglu New Member

Beğenileri:
    0
    2gün önce muhabbet kusu aldım sanırım yaklasık 6aylık. Alırken poposu azcık kirli gibiydi bana normal gözükti yinede şüphelendim ancak satıcı normal oldugunu söyledi. Ancak eve geldiğinden beri tüm dışkılar poposunda birikiyor yere düşemiyor yapışıp kalıyor kesinlikle ishal degil eminim gayet katı dıskısı yemek yiyor hareketli keyfi yerinde gibi acaba stresten olmus olabilir mi? Kabızsa diye marul verdim yedi su içiyor yemi ve kumu var ancak sürekli silkeleniyor sanırım poposundaki dışkıları düşürmek için yapıyor telaslanmalımıyım?

2. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Poposuna yapışıyor ise ishal vardır resim atsan daha iyi olur. Sen poposunu ıslak nemli bir bez veya benzeri ile temizle cereyanda bırakma kuşu sabit ısılı bir yerde dursun, geçmiş olsun.

3. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    poposuna yapıştığına emin misiniz? poposuna değilde ordaki tüylere de yapışıyo olabilir. bende ilk aldığımda endişelenmiştim. sonra dikkatli bakınca ordaki tüylere yapışıyomuş. tüyler biraz uzun ve fazla olduğu için. eğer öyle bi durumsa endişelenmeyin. ordaki tüyleri izin verirse biraz kısaltabilirsiniz. eğer öyle değilse hastaysa arkadaşlar yardım edecektir. isterseniz bi resim atın. daha sağlıklı yorum yapılır.

#3 gamze arat, 14 Nisan 2015
    Son düzenleme: 14 Nisan 2015
  4. Ahmet hayıroglu

Ahmet hayıroglu New Member

Beğenileri:
    0
  5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kakada problem yok. Tüylere yapışıyor olabilir.
    Banyo verin temizlesin poposunu.

Sayfayı Paylaş