Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı lütfen acil yardım edin?!

• Konbuyu başlatan Zeybek29
  • Başlangıç tarihi
Z

Zeybek29

Guest
Arkadaşlar kuşu alalı yaklaşık 1 hafta oldu. Satın aldığımız adam 1 aylık dedi. Dün ve bugün kuş bu şekilde olmaya başladı ve sürekli kafesin en alt tarafında durmaya başladı. :(
Elime aldığımda nefes sesini farkettim sanki zor nefes alıyormuş gibiydi , burnu tıkalı gibiydi. Genelde hemen uykuya dalıyor ve tüyleri kabarıyor. Lütfen yardımcı olun :confused::confused::confused:
İŞTE RESİMLERİ:

Poposunda dışkı bulaşması var sanırım, kuşunuz isal mi?

Bilmiyorum ki :( Sanırım isal. Nasıl tedavi edebilirim? Neler uygulayayım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

Up Up Up Up Up Up :confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanırımı yok, çekebiliyorsan çek bi popusunun ve dışkısının resimlerini ona göre yorum yapalım

Buyrun: :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Rica etsem yardımcı olur musunuz? :( up up up

Kusunuza kanarya yemi verin ve sıcak yerde tutun geçmiş olsun maşallah kusunuza

Tamam , teşekkürler. Başka şeyler uygulamama gerek var mı?

İshalse keçiboynuzu tozu kaynatıp verin. Pirinç unu katın suyuna. Hemen avidiare alın hsatlığı devam edrse kullanın.

Veterinere götürdük orada ilaç filan verdi adam. Zaten orada da çok halsizdi sonra eve getirdik , kutuyu açtık ve ters dönmüş bir şekilde yatıyordu. :( :( :(

ilaç kullanmaya devam edin , suluğuna katılan ilaçlardan verin.

Büyük geçmiş olsun. En başta veterinere götürmek en doğrusuydu ama iş işten geçti artık. Başınız sağolsun

Geri