Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı? Öksürüyor mu? Hapşırıyor mu?

• Konbuyu başlatan iskelet
  • Başlangıç tarihi
I

iskelet

Guest
Sevgili arkadaşlar hepinize merhaba,

Güzel kuşum videoda görüp duyabileceğiniz enteresan davranışları bu ara sık tekrarlamaya başladı. Gaga taşıyla kavga etmeyi çok sevdiği için ordan çıkan tozlar yüzünden bunu yaptığını düşünmüştüm ama artık emin değilim, kafesin dışındayken de yapmaya başladı çünkü. Bir de videoda belli olmayabilir ama bunu yapmaya başladığı zaman üst gagasının ucunu alt gagasının içine sokuyor neredeyse. Bizlerin alt çenemizi ileri ittiğimiz gibi bir durum.

Bilgisi ve tavsiyesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

[YOUTUBE]l77GihUxE04[/YOUTUBE]

Açıkçası bana keyfi yerinde ve zil ile oynuyor, onu bir eş olarak görmüş olabilir gibi geldi.

12. sn den itibaren olan hareketi zil yanında değilken de tekrarlayabiliyor. O yüzden endişelendim biraz boğazına falan mı birşey kaçtı acaba diye düşündüm.

sıkıntı yok keyfi yerinde ve zili çok hoşuna gidiyo :D

iyi olmasına çok sevindim içimi rahatlattınız sağolun :)

konuyla alakası yok ama bir soru daha sorayım. kuşumdan ilgi alakamı eksik etmiyorum konuşturmaya çalışıyorum. Zili eş bilmesi ya da orada durması konuşmasına bir engel teşkil eder mi?

iyi olmasına çok sevindim içimi rahatlattınız sağolun :)

konuyla alakası yok ama bir soru daha sorayım. kuşumdan ilgi alakamı eksik etmiyorum konuşturmaya çalışıyorum. Zili eş bilmesi ya da orada durması konuşmasına bir engel teşkil eder mi?

Ayna olsaydı etkilerdi ama oyuncak tarzı şeyler pek etkilemez size olan ilgisini. Ayrıca kuşa verilmemesi gereken sebze meyveleri de okuyunuz yanlış bir sebze parçası da zor durumda bırakabilir hayvanı.

Benim kuşum da aynı bu şekilde öksürüyor, son durum hakkında bilgi verebilir misiniz ? Ne yapmam gerekir.

Geri