Karadeniz Pet

kuşum hasta mı video ya bakarsanız sevinirim

• Konbuyu başlatan talha horay
  • Başlangıç tarihi
T

talha horay

Guest
gayet mutlu gözüken ve oyuncul bir kuştu gayet de hareketliydi fakat son 4 gündür çok hızlı nefes alıyor ve çok halsiz gözüküyor ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

[YOUTUBE]watch?v=X6a8g6qJ51k[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=X6a8g6qJ51k

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

yok mu yardım edebilicek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

cevap lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dışkısı nasıl? Solunum yolunda bi sıkıntı yoktur umarım.

Muhabbet kuşunu beslerken özellikle suyuna vitamin ekleyebilirsin daha çok araştırmalar yapabilirsin sıcak tutabilirsin bu tarz uygulamalar yaparak muhabbet kuşunu sağlığına kavuşturabilirsin. olmadı veterinere götürüp sana verebileceği ilaçları muhabbet kuşuna entegre edebilirisin.Ballı krakerler var, vitaminli yemler kullan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Bence veterinere götür. Kuşların küçük hastalığı bile ölümle sonuçlanabiliyor. Vitamin ekle suyuna, vitaminli yemler al, ballı yemler al ama bence kesinlikle veterinere de götürmelisin.

dışkısını bazen sulu yapıyor bazen koyu yeşil fakat kafesine baktığımda çoğunlukla sulu gözüküyor. sıcak tutmaya çalışıyorum ballı krakeri ve vitaminli yemi var fakar suya vitamin eklemiyorum çok kötü gözüküyor

Veterinere götürün derim gerekenleri yaptığınız halde değişiklik yoksa

Bence çok geç olmadan veterinere götür. Astım olabilir belki

öyle bir yerde yaşıyorum ki en yakın veteriner belki 2 3 saat uzaklıktadır dıraşırısa çok soğuk götürmeye imkanım yok kafesi elime alıp otobüste götürmem çok riskli olur. ölmesinden korkuyorum suyu için vitamin alıcam

Tanıdığın arkadaşın yokmu arabası olan ? Belki iyileşmez hayvan

İnşAllah çok geç olmadan götürürsün. Veteriner çaresine bakar zaten.

Geri