petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum hasta mı video ya bakarsanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve talha horay tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. talha horay

gayet mutlu gözüken ve oyuncul bir kuştu gayet de hareketliydi fakat son 4 gündür çok hızlı nefes alıyor ve çok halsiz gözüküyor ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

[YOUTUBE]watch?v=X6a8g6qJ51k[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=X6a8g6qJ51k

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

yok mu yardım edebilicek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

cevap lütfen

#1 talha horay, 28 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ocak 2014
  2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Dışkısı nasıl? Solunum yolunda bi sıkıntı yoktur umarım.

3. Cambaz

Cambaz Guest

Muhabbet kuşunu beslerken özellikle suyuna vitamin ekleyebilirsin daha çok araştırmalar yapabilirsin sıcak tutabilirsin bu tarz uygulamalar yaparak muhabbet kuşunu sağlığına kavuşturabilirsin. olmadı veterinere götürüp sana verebileceği ilaçları muhabbet kuşuna entegre edebilirisin.Ballı krakerler var, vitaminli yemler kullan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Bence veterinere götür. Kuşların küçük hastalığı bile ölümle sonuçlanabiliyor. Vitamin ekle suyuna, vitaminli yemler al, ballı yemler al ama bence kesinlikle veterinere de götürmelisin.

4. talha horay

dışkısını bazen sulu yapıyor bazen koyu yeşil fakat kafesine baktığımda çoğunlukla sulu gözüküyor. sıcak tutmaya çalışıyorum ballı krakeri ve vitaminli yemi var fakar suya vitamin eklemiyorum çok kötü gözüküyor

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Veterinere götürün derim gerekenleri yaptığınız halde değişiklik yoksa

6. Cambaz

Cambaz Guest

Bence çok geç olmadan veterinere götür. Astım olabilir belki

7. talha horay

öyle bir yerde yaşıyorum ki en yakın veteriner belki 2 3 saat uzaklıktadır dıraşırısa çok soğuk götürmeye imkanım yok kafesi elime alıp otobüste götürmem çok riskli olur. ölmesinden korkuyorum suyu için vitamin alıcam

8. Cambaz

Cambaz Guest

Tanıdığın arkadaşın yokmu arabası olan ? Belki iyileşmez hayvan

9. talha horay

bir yolunu bulup götürücem

10. Cambaz

Cambaz Guest

İnşAllah çok geç olmadan götürürsün. Veteriner çaresine bakar zaten.

11. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Hasta bu kuş. Hemen veterinere.

Sayfayı Paylaş