petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı ? Videolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail Mutlu tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. İsmail Mutlu

Merhabalar aranıza bugün katıldım ben ismail bursalıyım 25 yaşındayım 4 ay önce edindigim erkek muhabbet kuşum ilk zamanlar ki gibi hareketli cok yem yiyor cok su iciyor bu huyu hic degişmedi bazen ishal oluyor ama hallediyoruz toparlanıyoruz ve yanına dişi aldım yenı belki kendini toparlar diye dişi ondan 2 ay kücük birlikte büyüyecekler inşaallah neyse sorunum şudur ki tüyleri eskisi gibi parlak degil ve videoda ki gibi kabarık duruyor ucuyor eglenıyor eglendiriyor yiyor iciyor bol bol ama tek sorunumuz kabarık ve tüyleri eskisi gibi parlak degil.. sizce sorunumuz nedir ve tavsiyeleriniz nelerdir bu arada 3 hafadır falan kabarık bu şeklde

[YOUTUBE]guLpnIAVAwI[/YOUTUBE]

İLK ZAMANLAR BÖYLEYDİ.
    [​IMG][/url][/IMG]

ŞİMDİ iSE BÖYLE
    [YOUTUBE]KDNINvF6BQQ[/YOUTUBE]

#1 İsmail Mutlu, 23 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ocak 2015
  2. Snm232323

Snm232323 New Member

Beğenileri:
    0
    Gayet sağlıklı görünüyolar maşallah çok da tatlılar