petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı yoksa yumurta mı var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rıfat Bor tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    tecrübem çok fazla yok yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
    dün geceden beri kabararak duruyor dişi kuşum ve fazlaca kaşınmaya başladı, ishal yok, bolca tüy döküyor. düne kadar böyle bir durumu yoktu. acaba nesi var? yumurta olduğunu sanmıyorum aslında çünkü cerelerinde kızışma belirtisi yok , sadece öpüşüp yem kusuyorlar
    daha 6 aylık kadar olduğu için yuvalık takmadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

bilgisi olan var mı arkadaşlar? yuvalık taktım ama hiç ilgisini çekmedi. sabah nasıl olacak bakalım

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Yumurta yok. Esen bi yere koyduysan yel almis olabilir ama bence bi seyi yok guzel duruyo. Keyiften de şişinebiliyolar. Gözlemlemeye devam et bence simdilik

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardesim ayni durum banada oldu hatta siteye mst atmisti.Dun veterinere goturdum eliyle inceledi oraya.ishalden dedi kus altina bak gorursun zaten sende goturmen lazim hasta kusun 2 tane şırıngayla ilac vericek her gun agzina 1 damla sıkıcan

Sayfayı Paylaş