petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Fatoş Müezzinoğlu tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Fatoş Müezzinoğlu

Bu akşam üzeri bir muhabbet kuşu aldım. Bir kaç kere hapşurdu ve burnundan şeffaf bir sıvı geliyor. Kuyruğunu da sallıyor. Ve ishal olabileceğinden şüpheleniyorum. Ama halsizlik yok. Hatta daha ilk günümüz olmasına rağmen bize karşı çok sıcakkanlı ve sık sık ötüyor.

Sizce kuşumuz hasta mı?

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    insallah hasta degildir. Sizi korkutmak istemem ama benim aldigim iki kustan biri de bu sekildeydi. Akinti ve kuyruk sallamasi mevcuttu. Veterinere goturdum ancak care olmadi. Umarim sizinki iyilesir.

3. Fatoş Müezzinoğlu

Akşam gelirken veterinere de uğradım üstelik. Sağlıklı görünüyor dedi. Sanırım yolda yürürken üşüttü :( O kadar da dikkat ettim gelirken halbuki :( Umarım bir şeyi yoktur, biz daha ilk geceden çok ısındık ona. Çok ağlarız :(

4. Selahattin GÖKTAŞ

hemen endişelenmeyin belkide hiç bişeyi yoktur... ishal olursa avidiare verirsiniz şimdilik onun dışında vitamin kullanın.

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Bence Aldığın yere götür belki değiştirir. aylardır aynı durumda olan kuşm var kuş parasından fazla ilaç parası verdim ama iyileşmedi hala hasta

6. Fatoş Müezzinoğlu

aldığım yer bir hafta içinde ölürse yenisini veririm dedi zaten. ama biz değiştirmektense iyileştirmeyi tercih ediyoruz. antibiyotik tedavisine başladık. vazgeçmek gibi bir niyetimiz yok :)

teşekkürler cevaplarınız için.

7. Bilal ELMAS

vitamin ve mama verin bolca, geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    resimde atar mısınız

9. Efe Çalışkan

kesinlikle doğru yapıyorsunuz..inşAllah en kısa sürede sağlığına kavuşur..

10. Fatoş Müezzinoğlu

teşekkürler arkadaşlar. ciddi bir durumu yok sanırım. yoksa deliler gibi uçup ötmezdi herhalde :) hapşırması ve akıntısı da kesildi gibi zaten.

Adımız Oscar bu arada :) Aldığım yer 4 aylık bir yavru olduğunu, veteriner hekimse 1-2 yaşında olduğunu söyledi ama hangisi doğru bilemedik :)

11. OzanEsmrsy

Vet. Dogru demis

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş