Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı?

• Konbuyu başlatan Fatoş Müezzinoğlu
  • Başlangıç tarihi
F

Fatoş Müezzinoğlu

Guest
Bu akşam üzeri bir muhabbet kuşu aldım. Bir kaç kere hapşurdu ve burnundan şeffaf bir sıvı geliyor. Kuyruğunu da sallıyor. Ve ishal olabileceğinden şüpheleniyorum. Ama halsizlik yok. Hatta daha ilk günümüz olmasına rağmen bize karşı çok sıcakkanlı ve sık sık ötüyor.

Sizce kuşumuz hasta mı?

insallah hasta degildir. Sizi korkutmak istemem ama benim aldigim iki kustan biri de bu sekildeydi. Akinti ve kuyruk sallamasi mevcuttu. Veterinere goturdum ancak care olmadi. Umarim sizinki iyilesir.

Akşam gelirken veterinere de uğradım üstelik. Sağlıklı görünüyor dedi. Sanırım yolda yürürken üşüttü :( O kadar da dikkat ettim gelirken halbuki :( Umarım bir şeyi yoktur, biz daha ilk geceden çok ısındık ona. Çok ağlarız :(

hemen endişelenmeyin belkide hiç bişeyi yoktur... ishal olursa avidiare verirsiniz şimdilik onun dışında vitamin kullanın.

Bence Aldığın yere götür belki değiştirir. aylardır aynı durumda olan kuşm var kuş parasından fazla ilaç parası verdim ama iyileşmedi hala hasta

aldığım yer bir hafta içinde ölürse yenisini veririm dedi zaten. ama biz değiştirmektense iyileştirmeyi tercih ediyoruz. antibiyotik tedavisine başladık. vazgeçmek gibi bir niyetimiz yok :)

teşekkürler cevaplarınız için.

vitamin ve mama verin bolca, geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir

aldığım yer bir hafta içinde ölürse yenisini veririm dedi zaten. ama biz değiştirmektense iyileştirmeyi tercih ediyoruz. antibiyotik tedavisine başladık. vazgeçmek gibi bir niyetimiz yok :)

teşekkürler cevaplarınız için.

kesinlikle doğru yapıyorsunuz..inşAllah en kısa sürede sağlığına kavuşur..

teşekkürler arkadaşlar. ciddi bir durumu yok sanırım. yoksa deliler gibi uçup ötmezdi herhalde :) hapşırması ve akıntısı da kesildi gibi zaten.

Adımız Oscar bu arada :) Aldığım yer 4 aylık bir yavru olduğunu, veteriner hekimse 1-2 yaşında olduğunu söyledi ama hangisi doğru bilemedik :)

Vet. Dogru demis

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri