Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı?

• Konbuyu başlatan REŞİT KAYA
  • Başlangıç tarihi
R

REŞİT KAYA

Guest
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim benim iki adet kuşum var ve maviolan hasta galiba sizde bi bakın hep uykulu kabarık ve hiç ses çıkarmıyo sadece yen ve su için hareket ediyo vitamin koydum sanki topladı ama aynı sanırım bana öyle geliyor.

Nasıl?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

6ajy5eta.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Buldum işte sağdaki

Resim net değil ama büyük ihtimal ishaldir. Dışkısını takip edin sulu mu ? suluysa eğer haşlanmış patates veya kanarya yemi verin. Bunlar geçirir ayrıca ishal ilaçlarıda mevcut ama o konuda yanlış yönlendirmek istemem.

Dışkısı yeşil ve halka biçiminde değil fakat suluda değil sizce o ölürse diğeri üzüntüden ölür mü?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Bide haşlanmış patatesi nasıl yedirebilirim?

Dışkısının da fotoğrafını yollar mısınız

Kalp kırıklığından ölebilir ama ölmeyebilirde bunun hakkında net bir şey söyleyemem.

Tamam teşekkürler Buda dışkı
ynasu3an.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Kimse yok mu?

Çok net bi fotoğraf değildi açıkçası. Şöyle sorayım yeşil kısımda veya veya kısımda herhangibir renk değişimi veya koku yada cıvıklaşma var mı? Eğerki dışkı normalse ki bana sorun yok gibi geldi vitaminsizliktendir diye düşünüyorum. Bunun için suyuna vitamin katın ancak bu geçici bi çözüm. Meyve sebze yemesi lazım.

Siz yiyin kuşlarınızın önünde. Sevdiği meyvelerden başlayın. Benimkiler elma ve muzu seviyorlardı. Linki de yemek aliskanligi muhakkak okuyun. Çok faydalı bi site

Teşekkür ederim çok yardımınız dokundu bi sorum daha var sıkboğaz ediyorum ama 2 taneler nasıl salayım?

Elinize alıştılar mı? Ya da şöyle sorayım siz yaklaşınca veya elinizi kafese sokunca korkuyorlarmı yoksa alıştılar mı?

Bence kafesleri ayırın ilk başlarda. ikisini birden eğitmek bana göre zor. Önce elinizi kafesin dışından kuşlarınıza gösterin. Elinizi görmeye alışsınlar korkuları hafifler. Sonra elinizi kafese sokun bikaç dakika bekleyin çıkartın. Gün geçtikçe elinize gelmeleri için teşvik edebilirsiniz. Bu ele alıştırma makaleyi okuyun. Faydalı bi sitedir

Geri