petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rrezzerr tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
    kuşumun cere kısmının üstünden başlayarak tüyleri dökülüyo alnı baya açıldı ama vücudunun başka bi yerinde açılma yok sizce hastalık mı normal mi lütfen yardımcı olun.

2. Gokay Akgul

Resim koyarsan daha doğru açıklamalar yapabilirz dostum

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kuşunuzun resmini çekip konuya ekleyin lütfen.

4. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
  5. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
  6. Mehmet ŞEKER

kuşunuz tüy dökmeye başlamış olabilir her kuş gibi ama kalsiyum veya vitamin eksikliği yani besin eksikliğinden dolayı yeniden çıkartamamış olabilir. suyuna vitamin damlatın kalamar kemiği verin yemine dikkat edin

7. rrezzerr

rrezzerr New Member

Beğenileri:
    0
    vitamin damlatıyorum suyuna kalamar kemiğide var ama kemiği çok nadir gagalıyo ve gittikçe açılıyo alnı veterinere götürmüştük ilk açılmaya başladıgı zaman bişey yok dedi ama bu hale geldi hayvan. Ama hareketlerinde felan bi gariplik yok gayet sağlıklı hareketleri zıplıyo hopluyo onda bi sıkıntı yok yani bilemiyorum sorun ne

Sayfayı Paylaş