petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mi :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre224 tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar Merhaba
    Bugün muhabbetkusum kendi yıkanip kuruduktan sonra balkon a Gölgeye çıkardım hava alsın diye sonra 5 10 dk ya kaldı ya kalmadı kusmaya başladı keyfi de yok napayım sizce yardımlarınızı bekliyorum çok korkuyorum bişiy olcak diye

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sıcak ve hava akımına maruz kalmayan biyere koyun iyice kurulansın ıslaklık varsa ama saç kurutma makinesi gibi şeylerle falan kurutmayın kendi kurur yarına kadar ishal falan varmı gözlemle aspur koyabilirsin kafese

3. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Islak lik yok ama halsizlik var ishal de değil kafesin de Aspur var sürekli de uyumaya başladı neden böyle yaptı anlamış değilim bişiy olmasından korkuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Yardım edecek arkadaş yokmu:(

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bir daha balkona vs. çıkarmayın banyo yapan kuşu oda sıcaklığında kendi haline bırakın kurur o

5. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuruduktan sonra balkon a çıkarmıştır hava alsın disarisi güzel diye ıslak zaten çıkarmam ki

Sayfayı Paylaş