petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve brksnck tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. brksnck

brksnck Member

Beğenileri:
    7
    arkadaşlar kuşumu alalı 1 ay oldu bu sabah kuş çok sakindi kapısını açtım çıktı yanıma geldi bir süre sonra tuhaflaştı yere konmaya başladı uçarken yere düştü şuan gözlerini kapatıyor nesi olabliir ne yapabilirim:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

resimlerini de koydum.

http://i.hizliresim.com/G5md3v.jpg
    http://i.hizliresim.com/MWVOk7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

veterinere götürdüm antibiyotik verdi suyuna kattım ama hiç suya yanaşmıyor, çok durgun içer mi sizce içirmeye çalışıyım mı?

2. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
    elbet içecektir az içerler biliyorsundur geçmiş olsun

3. brksnck

brksnck Member

Beğenileri:
    7
    teşekkürler.
    çok halsiz yem yemek için bile inmiyor elimle verince yiyor ondan tereddütte kaldım.

4. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Halsiz olduğu için yem ve su içmeye inmeyebilir, sen elinle yem ve su vermeye devam et. Cereyanda kalma veya pencere açıksa üşütme durumu olabilir.

5. fehmi357

fehmi357 New Member

Beğenileri:
    0
    kuş ishal olmuş kardeşim bu durumdayken ona çok iyi bakman lazım allah korusun onu ölüme ile getirir zaten şuan anlattığın kadarıyla ona doğru gidiyor çok uğraşma suyunu ve mamasını yanına koy sıcak tut gerisi kuşa kalmış inşallah iyileşir

6. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sürekli böyle mi dışkısı? Antibiyotik olarak ne verdi veteriner?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. brksnck

brksnck Member

Beğenileri:
    7
    bugün başladı normalde böyle sulu değildi. oda köşesinde duruyor kafes cereyan çarpmasın diye pencere açarken başka odaya koyuyorum neden böyle oldu anlamadım.
    ne verdiğini bilmiyorum şırıngada verdi. 4 şırınga verdi 3 ü antibiyotik biri vitamin dedi. 3-4 güne toplar dedi suyuna 10 damla koyuyorum hepsinden. umarım iyileşir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:50 -->-> Daha önceki mesaj 08:08 --

kuşum öldü :( 1 ayda çok bağlanmıştım. 1 günde ishal olup nasıl öldü anlamıyorum. artık evcil hayvan almaya korkuyorum ölmeleri çok üzüyor:(

8. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Başın sağolsun....

9. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Başın sağolsun.

10. MuhabbetDostu

MuhabbetDostu New Member

Beğenileri: