Karadeniz Pet

kuşum hasta mı?

Cengiz Akman

Yeni Üye
İyi Günler, 2 Tane Kuşum Var. Erkek Olan Geldiğinde İshaldi. Biraz Düzeldi İshali. Dışkısı Poposuna Yapışmıştı Temizledim Ama Poposunda Şişlik Var Sürekli Uyuyor. Ne Yapmam Gerekli? Bugun Vitaminde Aldım, Suyunu Sabah Akşam Temizleyip Ilık Su İle Dolduruyorum.

Ekli dosyalar

• 18902461_1933630256907319_732480453_n.jpg
    18902461_1933630256907319_732480453_n.jpg
    68.7 KB · Görüntüleme: 19
dışkısı nomal suan bembeyaz sıvıydı simdi katı oldu ama biraz sıvı var yani nasıl diyim katı dışkı ama sıvılık var etrafta su rengi

Muhtemelen İç parazit sorunu var. Ense derisine bir damla Avimec , Vilmectin veya baymec damlatın. Hangi ilacı bulursanız onu alın. 1 hafta sonra tekrarlayın. Toplamda 3 uygulama yapın 1 hafta aralarla.

bide sürekli öpücük atar gibi bi ses çıkarıyo anlayamadım parazittenmidir o da?

gittim kuşçuya dış parazit spreyi verdi sıktım kuşa. bide kızdırıcı yem aldım çiftleşmeleri için. sularını her gun vitaminli ılık şekilde koyuyorum inşallah düzelir

gittim kuşçuya dış parazit spreyi verdi sıktım kuşa. bide kızdırıcı yem aldım çiftleşmeleri için. sularını her gun vitaminli ılık şekilde koyuyorum inşallah düzelir
İnşallahı maşallahı yok. Kuş düzelmez ben size iç parazit ilacı alın diyorum siz bit spreyi alıyorsunuz.

veterinerlerde yok nerden alıcaz eczanedenmi millet dalga geçer gibi iş yapıyo

ve ayrıca arastırdım sizin dediğiniz ilaçlar buralarda satılmıyo sitraks diye bi iç parazit ilacı var bunu kullansam iş görürmü

Geri