Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı

kuşları ayırın. dediğim gibi sağlıklı olan kuşun ilaçlı suyu içmemesi ve bulaşıcı bir hastalıksa ona da bulaşmaması için ayırmanız gerek. hasta kuşunuzun tedavisini yapın. ilerleyen zamanlarda gerekirse ayırırsınız kuşlarınızı tamamen. bakarsınız çok iyi geçinirler ayırmazsınız o zaman. ama şu anda tedavi önceliğiniz olsun

kuşları ayırın. dediğim gibi sağlıklı olan kuşun ilaçlı suyu içmemesi ve bulaşıcı bir hastalıksa ona da bulaşmaması için ayırmanız gerek. hasta kuşunuzun tedavisini yapın. ilerleyen zamanlarda gerekirse ayırırsınız kuşlarınızı tamamen. bakarsınız çok iyi geçinirler ayırmazsınız. zamanla belli olur. şimdilik tedavi süresince ayırın derim ben.

ayırdım şu an çok az suyuna damlattım hasta olanın kaç günde bir gerek

Abi kafesin köşesine çekiliyor ve uyuyor ve hala ishal ilacını iki gündür içiriyorum

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi yeni dışkısı
9b23f6b079016c52bdbde7fee36b9b29.jpg

Peki gelişme var mı

Sizce iyileşiyor mu yani

Sizce iyileşiyor mu yani

Başlayalı kaç gün oldu bir de veteriner bu tedavi kaç günlük demişti size? Başlarındaysanız tamam ama tedavi kısaysa ve siz de sona gelmenize rağmen kuşun dışkısında düzelme yoksa normal değil.

5 günlük ve bir gün kaldı

Katılaştı
a585afa066eb356768af1d9d33a00928.jpg

Katılaştı
a585afa066eb356768af1d9d33a00928.jpg

Tamamdır güzel. Gelişme var, düzeliyor. Tam manasıyla normal dışkı değil ama. Tedavi sonrasında suluğuna probiyotik takviyesi yapabilirsiniz, haftada iki üç. Kuşunuza haşlanmış patates verin ara ara.

Abi bu nedir
ddfd607b627a676da2339b569e218b11.jpg

Geri