Karadeniz Pet

Kusum hasta ve kanadi sakat

OguzDww

Meraklı Üye
Kusum halsiz, hasta ve ishaldi kus bakimina goturdum, kadin vitamin, dogal dari birde buday gibi birsey verdi fakat eve gelince kusu saldim surekli dusup durdu ve duvara carpti dusuncede kanatlarini acarak amacsizca bekledi sonra kafese tiktim aradan 2-3 saat gecti ve kafeste hareket ederken tunekliginde dengesi bozuluyor gibi oluyor kanatlari konusunda yapabilecegim birsey varmi varsada ne yapmami onerirsiniz.:confused::confused:

89WXY7.jpg

89WXY7.jpg

mrgR20.jpg

EzW2PZ.jpg

Kanatınıı kapatıyormu
geçmiş olsun

Kanatınıı kapatıyormu
geçmiş olsun

Ilk dusup carptiginda acik tutuyor 1dk boyunca sonra kafese koyunca kapatiyor ve normal davraniyor az once yine saldim dengesi bozuldu dustu ve simdi kafese tikdim birdahada salmam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Son düzenleme:
Kesinlikle moralinizi bozmak için söylemiyorum ; Benim eski kuşum böyle sürekli kanatlarını açmıyordu ama bir gece tüneğinde tek kanadını açıp ,sola doğru dengesini kaybettiğini gördüm. Çok korkmuştum uçurmuştum falan ama bir sorun yoktu. Bir sonraki sabah meleğimi ölü buldum. Eğer öyle birşey olduysa acil önlem alın. Belki sinirsel rahatsızlık geçirmiş olabilir. Çok sert çarpmışsa beyinsel bir sorun olabilir. Benim dediğim gibi dengesini kaybediyorsa ne olur hemen önlem alın. Ona yardım edin. Kendi deneyimlerimizi paylaşmalıyız. Sizin kuşunuzada birşey olmasın , önemseyin ve bir veterinere arayıp sorun derim. Çok geçmiş olsun :(

çok geçmiş olsun ilgini eksik etme tedaviye devam maşallah kuşunuza toparlar inşallah

Geri