petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum hasta ve kanadi sakat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum halsiz, hasta ve ishaldi kus bakimina goturdum, kadin vitamin, dogal dari birde buday gibi birsey verdi fakat eve gelince kusu saldim surekli dusup durdu ve duvara carpti dusuncede kanatlarini acarak amacsizca bekledi sonra kafese tiktim aradan 2-3 saat gecti ve kafeste hareket ederken tunekliginde dengesi bozuluyor gibi oluyor kanatlari konusunda yapabilecegim birsey varmi varsada ne yapmami onerirsiniz.:confused::confused:

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kanatınıı kapatıyormu
    geçmiş olsun

3. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk dusup carptiginda acik tutuyor 1dk boyunca sonra kafese koyunca kapatiyor ve normal davraniyor az once yine saldim dengesi bozuldu dustu ve simdi kafese tikdim birdahada salmam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

#3 OguzDww, 24 Ocak 2015
    Son düzenleme: 24 Ocak 2015
  4. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle moralinizi bozmak için söylemiyorum ; Benim eski kuşum böyle sürekli kanatlarını açmıyordu ama bir gece tüneğinde tek kanadını açıp ,sola doğru dengesini kaybettiğini gördüm. Çok korkmuştum uçurmuştum falan ama bir sorun yoktu. Bir sonraki sabah meleğimi ölü buldum. Eğer öyle birşey olduysa acil önlem alın. Belki sinirsel rahatsızlık geçirmiş olabilir. Çok sert çarpmışsa beyinsel bir sorun olabilir. Benim dediğim gibi dengesini kaybediyorsa ne olur hemen önlem alın. Ona yardım edin. Kendi deneyimlerimizi paylaşmalıyız. Sizin kuşunuzada birşey olmasın , önemseyin ve bir veterinere arayıp sorun derim. Çok geçmiş olsun :(

5. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun ilgini eksik etme tedaviye devam maşallah kuşunuza toparlar inşallah

Sayfayı Paylaş