Karadeniz Pet

Kuşum Hasta Yardım Edin!.

Şükrü KARA

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar konu açmadan önce bayağı bi araştırma yaptım ve sanırım kuşum astım hastası olduğunu anladım. Altta videoda çektim son durumunu gösteren. Durumunu özetleyecek olursak. Nefes alırken zorlanıyor. Nefes alıp verirken tık tık ses geliyor. Nefes almak için ya videodaki gibi gagasını demire koyuyor ya kafesten baş aşağı sallanıyor yada kafasını yukarı doğru kaldırıyor. 4 gündür aviastım kullanıyorum. normal yem + mama veriyorum. az da olsa yiyor ilaçlı suyuda günde değiştiriyorum. ilk gün 1 damla agzına aviastım damlattım. sonra orta boy suluğuna 6 damla şeklinde hergün değiştirdim. günde bi kaç kez içiyor suyundan. Aviastım sanırım tek başına iyileştiremeyecek kuşumu ilaç konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Videolar.

Üstteki videolarda ses kaydetmemiş buda sesli bir video. nefes alışı duyuluyor.

Kıyamam. Nezle olmuş ve ilerlemiş en iyi tedavi doğal tedavi Aşağı yukarı 200 ml olan bir bardak suyun içerisine 1/4 (çeyrek) diş sarımsağı ezerek ekleyin. Suda sarımsağı iyice karıştırın ve bu suyu kuşun suluğuna ekleyin. Suluğu 24 saatten fazla süre geçmeden yenileyin. Yaklaşık 1 hafta sürecek bu tedavi, ve ilk bir iki damla içir. Bence diğer ilaçları verme daha kötü sonuçlar doğa bilir geçmiş olsun

Kıyamam. Nezle olmuş ve ilerlemiş en iyi tedavi doğal tedavi Aşağı yukarı 200 ml olan bir bardak suyun içerisine 1/4 (çeyrek) diş sarımsağı ezerek ekleyin. Suda sarımsağı iyice karıştırın ve bu suyu kuşun suluğuna ekleyin. Suluğu 24 saatten fazla süre geçmeden yenileyin. Yaklaşık 1 hafta sürecek bu tedavi, ve ilk bir iki damla içir. Bence diğer ilaçları verme daha kötü sonuçlar doğa bilir geçmiş olsun

hocam kesin çözüm mü bu? aviastımı bıraktığımda daha kötü olmasın kuş sonra?

Siz bunu uygulayın kısa Zaman'da
Toparlar

hocam kesin çözüm mü bu? aviastımı bıraktığımda daha kötü olmasın kuş sonra?
cengiz beyin tedavisine katılıyorum. yalnız bu hastalık ilerlemiş duruma geldikten sonra, tamamen kurtulma şansı çok çok çok zor. anca azaltılır vaya geçici olarak giderilir. zamanla tekrarlayacaktır. 10-15 günde bir sefer 2 gün üst üste aynı tedaviyi uygulamanız lazım

Geri