petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve paşa66 tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    2 yaşındaki oğlum paşa hastalandı biz 10 günlüğüne tatile gitmiştik ve paşayı bir dostumuza bıraktık ama geldiğimizde kuşumuz hastaydı . Çok bitkin , aşırı yem yiyor ve çok zayıf ne yapmalıyım bactrim forte adlı ilacı çok azını toz haline getirip suyuna karıştırdım biraz iyi geldi canlandı başka ne yapmalıyım ? :(

2. cılıg

cılıg Guest

SANA BİR TAVSİYE EDEYİM KUŞU PEK YIKAMA GİNEDE BİLMEM AMA YAKINIM YIKADI KUŞ ÖLMÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:confused::confused::confused::confused::confused: AMA GİNEDE SEN BİLİRSİN GERÇİ 2 YAŞINDA ÖLMEZ SADECE BİRAZ İLGİ GÖSTERMEDİĞİN İÇİN KUŞUN MORELİ BOZULUP YEMEĞE VERMİŞ OLABİLİR ..!!!!!1:confused::confused::confused::confused::confused:

3. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    Bilmiyorum ama kuşu yıkamadım şimdi titremeye başladı ilacı tekrar verdik durumu iyiye gitmiyor :'( :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Artık kuşum iyi küçük bir beze sarıp bir kutuya koydum uyurken günden güne iyileşti :) sizede tavsiye ederim ...

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Umarım kuşta kuruma başlamamıştır, göğüs kısmındaki kemik jilet gibi elinize geliyorsa çok yapılacak bir şey yok, ishal veya soğuk algınlığı gibi belirtiler varsa yardımcı olmaya çalışırım.

5. rüyaperii

kuşunuz nasıl acaba bir iyileşme var mı

6. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    sonunda iyileşti :D <3

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Aradan bayagi zaman gecmis..toparlanmasina sevindim.Umarim bir daha hastalik gibi bir sorun ile karsilasmazsiniz.

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kaç ayda iyilişti bu hayvan

Sayfayı Paylaş