Karadeniz Pet

Kuşum hasta :(

paşa66

Meraklı Üye
2 yaşındaki oğlum paşa hastalandı biz 10 günlüğüne tatile gitmiştik ve paşayı bir dostumuza bıraktık ama geldiğimizde kuşumuz hastaydı . Çok bitkin , aşırı yem yiyor ve çok zayıf ne yapmalıyım bactrim forte adlı ilacı çok azını toz haline getirip suyuna karıştırdım biraz iyi geldi canlandı başka ne yapmalıyım ? :(

SANA BİR TAVSİYE EDEYİM KUŞU PEK YIKAMA GİNEDE BİLMEM AMA YAKINIM YIKADI KUŞ ÖLMÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:confused::confused::confused::confused::confused: AMA GİNEDE SEN BİLİRSİN GERÇİ 2 YAŞINDA ÖLMEZ SADECE BİRAZ İLGİ GÖSTERMEDİĞİN İÇİN KUŞUN MORELİ BOZULUP YEMEĞE VERMİŞ OLABİLİR ..!!!!!1:confused::confused::confused::confused::confused:

Bilmiyorum ama kuşu yıkamadım şimdi titremeye başladı ilacı tekrar verdik durumu iyiye gitmiyor :'( :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Artık kuşum iyi küçük bir beze sarıp bir kutuya koydum uyurken günden güne iyileşti :) sizede tavsiye ederim ...

Umarım kuşta kuruma başlamamıştır, göğüs kısmındaki kemik jilet gibi elinize geliyorsa çok yapılacak bir şey yok, ishal veya soğuk algınlığı gibi belirtiler varsa yardımcı olmaya çalışırım.

sonunda iyileşti :D <3

Aradan bayagi zaman gecmis..toparlanmasina sevindim.Umarim bir daha hastalik gibi bir sorun ile karsilasmazsiniz.

Geri