Karadeniz Pet

kuşum hasta :(

• Konbuyu başlatan gizemmen
  • Başlangıç tarihi
G

gizemmen

Guest
merhaba arkadaşlar kuşum uzun zamandır ishal, ilaç kullandım da pek etki etmedi bi ara iyileşti sonra tekrar başladı. ishale iyi gelebilecek ek gıdalar vermem doğru olur mu? ayrıca tünekte dururken kuyruğunu düz tutmuyor hafif aşağı doğru eğik duruyor nefes alıp verirken kuyruğunu kendine çekip bırakıyor nedeni ne olabilir?

Geçmiş olsun patates haşlaması verin rendenın ince yeriyle rendeleyin ve suyuna çay kaşıgının ucuyla türk kahvesi koyun marul yeşillik vs vermeyin kuşunuzu cereyan da bırakmayın birde vitamin takviyesi yapın.

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim hemen yapacam bu söylediklerinizi.

çok teşekkür ederim hemen yapacam bu söylediklerinizi.
Rica ederim yem falan yiyor mu.?Eger yem falan yemiyorsa sulugun 1 tanesıne vitaminli su digerine de türk kahveli su yapın ve içmezse siz içirmeye çalışın benim yavrum hastalandığın içmedi ben kendım içırdim ve maşallah iyileşti.

tük kahveli suyu içirdim biraz. bugune kadar hep yiyordu hatta bayağı yiyordu ama bugun pek yemedi. o kuyruk hareketi neden olabilir acaba bir fikriniz var mı?

solunum yollarından kaynaklanıyor diye hatırlıyorum hastalıklar ve tedavi yöntemleri bölümünden araştırın orda var.

Veterinere götürmeni de ben tavsiye ederim. Uzman görüşü her daim daha iyidir.

slm arkadaşlar binim dişi muhabbet kuşu kuyruğu devamlı aşşağıda hifi bi titremede var neden ola bilir yardımcı olursanıx sevinirim şimdiden tşk:)

geçmiş olsun patates haşlayıp verin türk kahvesi kuru olarak suyuna koyun vitamin verin

Geri