Karadeniz Pet

Kuşum hasta

En kısa sürede uygulayacağım peki ya bit varmıdır kuşcu öyle demişti birde bu tedaviyi uygularsam iylesirmi

En kısa sürede uygulayacağım peki ya bit varmıdır kuşcu öyle demişti birde bu tedaviyi uygularsam iylesirmi

Bişey daha kusumun neyi var ben çok üzüldüm smdi

:D %99 iyileşecek. Bit spreyine gerek yok şuan için. Kuşçu satmak istemiş veya yanlış tanı koymuş. Suyunda sirke olsun yarın ilaç gelene kadar. İlacı almaya çıktığınızda suluğu da alın önünden 1-2 saat susasın kuş.

Son düzenleme:
Sizi sorularımla boguyorum kusura bakmayın figryl ilacı ne kadar sürede kullanacagim

Peki teşekkür ederim beni aydinlattigiz icin

Yine smdi çektim beni mazur görün korktumda

Ekli dosyalar

• IMG_20170613_023051.jpg
    IMG_20170613_023051.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 20
İlacı recetesiz vermediler sağlık ocağından yazdırmaya calisicam şimdilik elma sirkesi var ne yapmam gerek acaba

Hocam bazen hayvanım hasta acil lazım falan diye söyleyince veriyorlar yalvar yakar aklınızda bulunsun. İkinci olarak sirke vermeye devam edin ilaçla da gerek kalmaz belki ama petshoptan alınan kuşlar sağlıklı gözükse de %90 hasta oluyor. Bana cok kötü gelmedi durumu . Kursak taşı falan koyun kursağıda boş olabilir.

O zaman başka eczaneden de sorsam birazda yalvarsam ben o hastalığı internetten okudum çok korktum sadece kanatlarında tuysuzluk var biraz ben iylessin istiyorum kusumu birakmicamda ama gece uyumadan önce hep aşağıda duruyor hiç yukarı çıkmıyor bu beni çok endiselndiriyor

Takatsiz olduğu için öyle ç. Bence vakit kaybetmeden nöb eczaneye gidin reçetesiz olmaz derlerse oluyor barkotu okutmalarını isteyin. İlaç gelene kadar Sularında elma sirkesi olsun mutlaka. Hatta yapabiliyorsanız 1 damla damlatın ağzına

Son düzenleme:
Ya çok teşekkür ederim belkide baştan önlem almam kusumun iyileşmesine sebep olur bunuda siz sayesinde yapicam hepinizden Allah razı olsun

Aradık ama uzakta olduğu için bugün kaldı yarın sabahtan çıkıp ilacı insalah Alacam eyer olmazsa sağlık ocağına bile yazdırmayı denicem bişey daha soracam dökülen tüyleri için ne yapmalıyım oda ilacı kullandıktan sonra tüy cikarmi

İlacı kullandıktan hemen sonra çıkmaz tabi ama iyileşip kendine geldikçe tüyleri çıkar en geç tüy değişimi sırasında çıkar.

Geri