Karadeniz Pet

kuşum hastaaa mııııııııııııııııııııııı????????

• Konbuyu başlatan pamukbener
  • Başlangıç tarihi
yahu aspirin de verenler oluyor. onlar da "insan" ilacı vermiş oluyorlar küçücük kuşa :) tatmin olmadıysanız başka veteriner bulursunuz. fakülteler her sene bir sürü veteriner mezun ediyor. ya da kuşçunuza gitmeye devam edersiniz, seçim sizin ;) ben olsam at ilacı da verse eşek ilacı da verse veterinere giderdim sanırım. adam işin okulunu okumuş neticede derdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

anladığım kadarıyla sizin kuşunuz zamanında üşütmüş, veteriner ona soğuk algınlığı teşhisi koymuş. solunumunu rahatlatıcı ve ishali tedavi edici özelliği olan bir ilaç vermiş.

Tabi ki işlerini çok iyi yapan veterinerler var.Ben benim bulunduğum bölgedeki veterinerden bir fayda görmedim.Kuşçudan önce elbette veterinere gittim o kadar cahil değilim :) hatta kaç tane veteriner dolaştım ki zaten 3-4 ancak varlar.İkisinde de 1 haftalık tedavi uyguladık.Kuşçunun tedavisiyle iyileşti :) Mesela benim gittiğim veterinerin vitaformdan haberi bile yoktu :)

Sözün özü veterinerin olmadığı yerde en iyi çözüm çok iyi bir kuşçudur :) Bu sitedeki uzmanların hepsi veteriner değil ama bu sitedekilerin tavsiyeleriyle kurtulan bir çok kuş var :) Ben benim veterinere çok kızdığım için biraz sert bir tepki verdim sanırım genel anlamda hepsi eğitimliler tabi ki benden daha bilgililer ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Evet aynen soğuk algınlığı vardı ishali vardı

Geri