Karadeniz Pet

kusum hastalandi yardim edin

Huseyin ay

Yeni Üye
Arkadaslar 3-4 aylik kusum var hastalandi sanirim eski aktifligi yok yeni es aldim oda yavru 1 ay ikisini ayri baktim 3 gundur birlestirdim kavga etmiyorlar anlastilar bugun uykuluydu disi olan erkekten daha buyuk ilk onu aldim saldim suan ucuyor hasta olan oyun oynuyor fakat eski etkinligi yok anüs kismindaki tüylere dışkı yapismis hastaigi ve cozumu nedir yardim edin
http://i.hizliresim.com/q4VzV5.jpg
http://i.hizliresim.com/vgr304.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:43 --

Ishal mi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Cevap verene de vermeyene de tesekkurler erkek olan kusumu aldigim yer iki mahalle asagisi tanidik bir mubis ureticisi onu aradim yesilbeyaz sivik diski dedim anus bolgesine diski yapismis dedim ishal sonuc olarak cozumu pirinci haşlayıp suyunu süzün suluğuna doldurun pir patates haşlayin ikiye bölün verin ben kuşa daha cazip olsun diye patatesi bicakla çeşitli yerlerinden kiydim yemleri ustune bastirdim daha ilgisini çekceğini umuyorum ama bunlari da yapin fakat alin elinize kusu bir miktar 2 mercimek kadar patates parcasini ufak ufak gagasina yedirin yiyor hemen suyu ise parmaginizi bandirin suya gagasina dokundurun parmaginizi yaliyor zaten ama bunu yapabilmek icin kusun bir miktar evcil olmasi lazim benim kusum avuclaninca fazla cirpinmiyor

Son düzenleme:
Mavi kusa erkek diyorsaniz yaniliyorsunuz yanlis gormediysen o kus disi. Kusunuz ishal olmus ilac kullanin eger ilaciniz yoksa haslanmis patates verebilir ya da suyuna birkac damla cay damlatabilirsiniz

Geçmiş olsun, yem olarak aspur (sade kanarya yemi) verin. İyileşene kadar sebze - meyve vermeyin. Soğukta kalmasın. Kafes dışına salmayın. Pirinç suyu ve patates iyi çözümler, kesilmezse kuşçu arkadaşından vitaform alıp suyuna ekleyebilirsin. Geçmiş olsun.

Geri