petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastalandı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve UĞURCAN KAYA tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. UĞURCAN KAYA

UĞURCAN KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır beslediğim muhabbet kuşum 1 haftadır yorgun düştü kafeste aşağı iniyor yukarı zar zor çıkıyordu bugün yem yerken sanırım tırnağını kırdı.

Iyice kötü oldu hastaydı zaten iyice kötüleşti.

Yukarı çıkamadığı için biraz kalın yün eldiven ile tuttum ısınmasını sağladım fakat fayda olmadı.

Suyunu yemini kafesin aşağısına koydum oradan ara sıra yemini yerken gördüm.

Yarın veterinere götüreceğim bu gecelik ne yapabilirim fazladan mama ne verebilirim ne iyi gelir ?

2. Yusuf ŞANLI

Halsiz ve hastaysa suan bise yemez zaten bu gecelik yapacagn sey dua edecen yarinda ilk is veterinere gidecen

3. UĞURCAN KAYA

UĞURCAN KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    tüylerinide sıkı tutmuyor serbest bırakmış iyicene,

gözlerini kapatmış

:/

#3 UĞURCAN KAYA, 21 Nisan 2014
    Son düzenleme: 21 Nisan 2014
  4. Yusuf ŞANLI

Ishal olmus olabilir ama anlattigin seyler pekde ic acici degil sabahi gorur insallah

5. UĞURCAN KAYA

UĞURCAN KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    yok ishal değil.

Sayfayı Paylaş