Karadeniz Pet

kusum hastalandimi ve nasil kurularim

• Konbuyu başlatan Le Boncuk
  • Başlangıç tarihi
L

Le Boncuk

Guest
Disi bir muhabbet kusum var Dun gece hastalandigini dusundum cunku ondan onceki gece karlu havada sicaktan alip birden soguk havaya koydum hemen aksirmaya baslayinca geri goturdum bir seyi yok gibiydi dun saat 20:00 a kadar hatta elimden kacmayan kus bilgisayarimn ustune falan kondu ama orayi surekli gagaliyomus gibi yapiyodu isiriyodu yani ben oyun oynuyo diye birsey yapmadim sora birden kus durgunlasti ama ucuyodu kafese soktum ben bunu ve siddetli bir aksirma yasaadi ben onceki kusumu kaybettim gozumun onunde oldu o yuzden hassasim ilac vereyim dedim elimi kafesin icine soktugumda elimden kacmiyordu ama halsiz bir sekilde isirmaya calisiyodu neyse aviearsol mu ne annem kusu avucunun icine aldi ve kus cok kiprasiyodu ben ilaci koyarken bas kisminda kulagina ilac gitti suan bi bolumude islak gibi ilactan dolayi nasil kurularim olay dun gece 12 de yasandi birde dun olaydan sonra muhabbet kusu sesi actim ve otuyodu sabah suan actigimda otmuyor(yem yiyor)

Geçmiş olsun , muhabbet kuşları soğuğa dayanıklıdır ancak hava değişimine & ceryana asla..
Öncelikle o ıslaklık bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum oda sıcaklığı değişmeyen bir yere koyun kalsın orada vitaminlere devam elinizden geldiğince fazla ilgi gösterin umarım düzelir birde fotoğraf koyabilirseniz şuan ne halde görmek istiyorum daha ayrıntılı bilgi verilebilir üstadlardan .

Suuan cok enerjik eski haline donuyo gibi islaklik buyuk cogunlukla kurumus fotolarida atiyorum
WVQ1RN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:51 --

dnGkrQ.jpg

Muhabbetler hastaliklarini saklarlarmis, surude zayif gorunmemek icin. İyi gibi duruyor ama sen gozlemlemeye devam et. Vitamin takviyeside yap. Duzelir insallah

Geri