petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastalandımı yoksa?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    biri yerli jumbo karışımı biride hollanda çekinik parçalı olmak üzere 2 kuuşum var
    6 aylık lar
    ne yazıkkide galiba 2side dişi..
    şimdi mavi jumbo kuşum çok iyi , hareketli ele gelmez ama öter durur yer falan
    ama sarı kuşuma bir haller oldu zayıf kaldı, ötmüyor ve 1 haftadıkr sürekli uyuyor uyanık görmek çok zor uyanıkkende kafesin tabanında düşmüş yemeri ve pislikleri kemiriyor bazende kafası eserse yemek yiyor, bazende mavi olan ağzına kusarsa işte yiyor ... mavi onunla oynamak istiyor sürekli cilveleşmek istiyor erkek zannediyor aliba onu ama sarı çok halsiz, yemine vitamin aldım , yumuyralı mama yaptım ama yemedi falan

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kafeste ızgara yok mu, pisligini yemesin kusunuz..

3. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    gaga taşı var, kalamar kemiğini çok sevmişlerdi ama 1 aydır koymadım açıkcası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Sayfayı Paylaş