Karadeniz Pet

Kuşum Hastamı Tedavisi Varmı ?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Kuşum 2 Gündür Balkonda İdi Akşamları Soğuk Olduğundan Dolayı Üşüttümü Başka Bişeymi Bilmiyorum.

Kuş Uçamıyor Halsiz Bitkin Kafesin Aşağısında Tünekte Duramıyor Duruyor Ama Belli Bir Dakikadan Sonra Aşağıya İniyor Veya Düşüyor Kanatları Halsiz.

Filmim - YouTube

Kafasını Çevirip Çevirip Salıyor Acaba Ne Yapayım Tedavisi Varmı Gidicimi ?
Yatağa Bıraktığımı Gibi Kanatlarını Toparlayamıyor Vucudunda Titreme Var

Güncelleme: Kuşa Şırıngayla BEBEK Aspirini Suya Karışıtırıp Verdim.

Yatağa Bıraktığımı Gibi Kanatlarını Toparlayamıyor Vucudunda Titreme Var Şuan hastalığı nedir bilmiorum Dışkısnıda ekledim.

Derseniz Kuş GİDİCİDİR Gidip Değiştirecem 2.Gün Oldu. Kuş Daha Yeni.

4R0q3q.jpg

OdE95A.jpg

AY36vq.jpg

02yNaL.jpg

Son düzenleme:
Kuşum 2 Gündür Balkonda İdi Akşamları Soğuk Olduğundan Dolayı Üşüttümü Başka Bişeymi Bilmiyorum.

Kuş Uçamıyor Halsiz Bitkin Kafesin Aşağısında Tünekte Duramıyor Duruyor Ama Belli Bir Dakikadan Sonra Aşağıya İniyor Veya Düşüyor Kanatları Halsiz.

Filmim - YouTube

Kafasını Çevirip Çevirip Salıyor Acaba Ne Yapayım Tedavisi Varmı Gidicimi ?

Güncelleme: Kuşa Şırıngayla BEBEK Aspirini Suya Karışıtırıp Verdim.

Tüm asprin çok fazla olur yarısının yarısını verin. Birde sıcak tutun

bir veterinere götür aspirinle olmaz geçmez antibiyotik alcan kuşlar için

Yarısını verdim ama hepsini değil tabiki suya karıştırdım, şırıngayla ona verdim kalanıı sularına karıştırdım suan hala tunege çıkmaya çalışıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

bir veterinere götür aspirinle olmaz geçmez antibiyotik alcan kuşlar için

Götürdüm ilaç olarak
15062011248.jpg

bunu verdi bunu şırıngayla ağzına vereyimmi ?

ben hiç kulanmadım googledan araştır bir üstünde küçük aş hayvanların resmi var bir yanlışlık olmasın

Güncel...........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

Resim Ekledim.

Allah askina kus iki gun boyunca balkonda durabilirmi yaa tabikide hasta olur . soruna gelince ayaginin ustunde hic duramiyosa felc inmis olabilir

Abi ne yaptin sen 2 gün balkonda olurmu ben evin içinde usumesin diye üstüne titriyorum kuşun da güzelmiş geçmiş olsun

Geri