Karadeniz Pet

Kuşum hastamı?

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar.Çok dikkat ediyoruz ev kaloriferli hep sıcak ama 1-2 gündür durgun duruyor.Bugün vitamin aldım suyuna koydum.Demin saldık zıpırlık yapıyo ama kafeste uyuyo pek konuşmuyo hastamıdır acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

resimleri yükledim

kabarıyor gibi evet hasta duruyor sıcak tutun kuşunuzu vitamin verin

vitaminden daha çok bakımınız önemli kafesin temiz kalması ortamın kuşun vücuduna göre ayarlanması gibi. biraz bakımla yeterli olacaktır ama isterseniz suyuna biraz limon damlatın

tamam mana hanım çok tşk ederim ele gelmiyo gelse direk ağzına damlatcam vitamini de.yarında suyuna limon damlatayım çok sağolun

Önemli değil geçmiş olsun bu arada ishali var mı ya da kakası poposuna yapışıyormu diye kontrol ederseniz iyi olacaktır

Önemli değil geçmiş olsun bu arada ishali var mı ya da kakası poposuna yapışıyormu diye kontrol ederseniz iyi olacaktır

Yok efendim kontrol ediyorum.Normalde çok iyi bakıyoruz yemleri olsun hijyen olsun en iyisini alıyorum ama 1-2 gündür suskun olunca panikledim vallahi.6 yıldır bizimle sanki kardeşim gibi oldu

Bilirim :) çocuğumuz gibi oluyor ailemiz oluyorlar biraz kabarmış ya üşüdü ya da hafif hasta o yüzden tedbir iyidir çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda düzelir eski neşesine kavuşur

Geri