petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastamı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar.Çok dikkat ediyoruz ev kaloriferli hep sıcak ama 1-2 gündür durgun duruyor.Bugün vitamin aldım suyuna koydum.Demin saldık zıpırlık yapıyo ama kafeste uyuyo pek konuşmuyo hastamıdır acaba

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resim koyarsan daha iyi olur.

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

resimleri yükledim

4. Mana

Mana Guest

kabarıyor gibi evet hasta duruyor sıcak tutun kuşunuzu vitamin verin

5. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biyoteknik Avisol aldım bugün suyuna damlattım yeterlimidir acaba

6. Mana

Mana Guest

vitaminden daha çok bakımınız önemli kafesin temiz kalması ortamın kuşun vücuduna göre ayarlanması gibi. biraz bakımla yeterli olacaktır ama isterseniz suyuna biraz limon damlatın

7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tamam mana hanım çok tşk ederim ele gelmiyo gelse direk ağzına damlatcam vitamini de.yarında suyuna limon damlatayım çok sağolun

8. Mana

Mana Guest

Önemli değil geçmiş olsun bu arada ishali var mı ya da kakası poposuna yapışıyormu diye kontrol ederseniz iyi olacaktır

9. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yok efendim kontrol ediyorum.Normalde çok iyi bakıyoruz yemleri olsun hijyen olsun en iyisini alıyorum ama 1-2 gündür suskun olunca panikledim vallahi.6 yıldır bizimle sanki kardeşim gibi oldu

10. Mana

Mana Guest

Bilirim :) çocuğumuz gibi oluyor ailemiz oluyorlar biraz kabarmış ya üşüdü ya da hafif hasta o yüzden tedbir iyidir çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda düzelir eski neşesine kavuşur

11. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İyi dilekleriniz için sağolun :)

Sayfayı Paylaş