petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hastamı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Romeo tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Romeo

Romeo Guest

Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce bir petshop tan 7 aylık erkek bir muhabbet kuşu aldım.Bazı sıkıntılarım var nereyi araştırsam yardımcı olamadılar.Belki siz sorularıma çözüm bulabilirsiniz;
    1.Soru: Eve getirdiğimiz günden beri aynı yerde.Hiç uçmuyor
    2. Soru:Sadece 1-2 kere yem yediğini gördüm.Hiç su içmiyor.Görmediğim zaman içti dicemde suluğu aynen dolu.
    3.Soru:5 dakikada bir kendini kabartıyor.Özellikle yanına geldiğimde.Sürekli tüylerini kaşıyor.Ve dökülüyor.
    4. Soru:Yeni aldığımız için bizden korkuyor.Ama bana alışmasını ve güvenini kazanmayı istiyorum.Bunu nasıl sağlayabilirim?
    Bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim.Özellikle 2. soru.Çünkü açlıktan ölmesinden korkuyorum

#1 Romeo, 10 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mayıs 2014
  2. Romeo

Romeo Guest

İlk geldiğinde dışkısı top halindeydi.Şimdi yeşil bir sıvı şeklinde.Bu ishalmi?

Sayfayı Paylaş