Karadeniz Pet

Kuşum hastamı?

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Erkeği 1 hafta önce aldım aldığımda eve getirdim ishal olduğunu anladım şuanda ishali yok galiba kafes altına koyduğum kağıda bakıyom dışkılar normal.Ve kafasındaki tüyler değişiyor.Kuşun 1 gözü diğerine göre küçük dişi vurmuş olabilirmi?

İlk günler dişi erkeği istemiyordu ama 1-2 gün sonra erkeğe kur yapmaya başladı erkeği kovalıyor ama kur yapmak için ve erkek dişiden kaçıyor sadece yem su için tünekden iniyor kuş sesi açtığımda ciyak ciyak bağırıyor anlamadığım acaba erkek kuşta başka bir hastalık mı var acaba yoksa daha ortamamı alışmadı ne yapmalıyım.
Not:Dişi daha önceki eşi.çiftleşmediği için dişi onu dövüyordu ve değiştirmek zorunda kalmıştım.
Çok yazdım kusuruma bakmayın bir seferde içimi dökmek istedim bütün sorunlarımı bir konuda bitirim dedim :D
q2RQZW.jpg

668p3v.jpg

zEYOXY.jpg

pY9Mda.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu erkek bu dişiyi nasıl zaptedemiyor ya :D tüye girdiği için öyledir benim kuşlarım tüyden yeni yeni çıkıyor tekrardan hareketlendiler

bu erkek bu dişiyi nasıl zaptedemiyor ya :D tüye girdiği için öyledir benim kuşlarım tüyden yeni yeni çıkıyor tekrardan hareketlendiler

Dişide tüy'de ama dişi çok azgın çiftleşmek istiyor kur yapıyor ayak atıyor :D
Ama erkek daha kendine gelemedi yani yem su dışında pek hareket etmiyor erkek nereye gitse dişi onun yanına gidiyor normalde bunalrı erke yapması lazım :D

aynen bendede dişi istemiyo erkek dünden razı zatende :D bursada olsaydın yada ben senin şehrinde olsaydım 2mizin kuşları bi atardık kafese nolurdu acaba :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

sende erkek bende dişi istese ohooo gelsin yumurtalar gitsin yumurtalar :)))))))

aynen bendede dişi istemiyo erkek dünden razı zatende :D bursada olsaydın yada ben senin şehrinde olsaydım 2mizin kuşları bi atardık kafese nolurdu acaba :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

sende erkek bende dişi istese ohooo gelsin yumurtalar gitsin yumurtalar :)))))))

:D önce benim dişi bi döverdi 2 günede severdi :D

:D dayak yese bile erkek pes etmiyor dişi arada gaga atıyo buna çok kur yapıyo diye

Kuşlarımı kuşcuya götürdüm dedi değiştiririm ama sen tandıksın böyle erkek bulamassın kuşlar tüyde dedi deep diye vitamin verdi 1 ay bekle tüy değişsin sonra yine sorun olursa değişirim dedi :D

:D adam doğru diyo o erkeği başka bi yerde bulamazsın çok güzel kuş gerçekten

:D benim erkek iyidir ya ne tür kuş atarsam anında eş tutturuyor kendine çek kırması valla bilmiyorumki hangi ırk iyi hangisi kötü

Geri