petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum hep hasta yardım lütfen :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Pınar Aydın tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha önce paylaşmıştım dışkı poposuna yapışıyo ve halsiz diye aynı şikayetler devam ediyor ishal oldu o arada onu geçirdim ama şimdide kuyruğu nefes alırken aşağı yukarı sallanıyor ne yapacağımı şaşırdım ölmesini istemiyorum yardım edin lütfen :(

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Pınar hanım dışkının poposuna yapışması sorun değil çünkü poposuna yapışan dışkıyı kuş kendisi temizliyor zaten ama içiniz rahat edecekse açıklamakta fayda var zamanla popo kısmındaki tüyler seyreliyor yani yapışma gibi bir sorun olmuyor artık. Halsizlik konusunda fotoğraf görebilirsek daha sağlıklı yorum yapabiliriz. kuyruk olayıda biz insanlardaki gibi nefes alıp verirken karnımızın öne çıkıp çekilmesi gibi bir durum olabilir titreme varsa kuşta üşüyor olabilir ceyranda kalmış olabilir. Geçmiş olsun

#2 Mudo DURMUŞ, 9 Ekim 2014
    Son düzenleme: 9 Ekim 2014
  3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Eğer dışkı poposuna çok yapışıyorsa bir nemli bez alıp temizleyin ben kuyruğunu aşağı yukarı kaldırmasını solunum hastalığı diye biliyorum yada çiftse bir kuşla yumurta olduğunu gösterir

4. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle tşk ederim benim halihazırda 4 muhabbet kuşum var ve nefes alış şeklinin normal olmadığını gözlemleyebiliyorum poposunu daha önce temizledim popo etrfında tüy yok ve kendi temizlemiyor hep pis poposu ceyranda yok kapalı bir odada duruyorlar saolun y,nede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

çiftler ewt fakat 2 haftadır bu böyle ve yumurta gelmedi bi iyi bi kötü ne yapacağımı şaşırdım

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2

Hmm benim dişi kuşum yaklaşık 1 yıldır bende ve hep kuyruğunu sallıyor ama maşallah sapa sağlam ve 2 tane de yavrusu var

Sayfayı Paylaş