petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum herşeyden korkuyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustafakorkmaz42 tarafından 25 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. mustafakorkmaz42

Beğenileri:
    1
    Merhaba herkese. Kuşum bana çok alışkın. Benden kaçmaz omzuma konar yani korkusu yok benden. Lakin diğer nesnelerden çok korkuyor. Marul yediremedim. Kafese koyuyorum en uzağa geçiyor. Kuşu ve marulu çıkarıyorum kaçıyor deli gibi. Bugün kalamar kemiği aldım. Yine en uca geçti. Yaklaşmıyo bile. Ne yapmam gerek

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    ufak parça olarak koy ne koyacaksan zamanla tanımaya yanasır elbet sabırlı ol

3. mustafakorkmaz42

Beğenileri:
    1
    Bana ocakta geldi. Geldiğinde fotoğrafını atmıştım buraya 3-4 aylık demişlerdi. Şuan 8-9 aylık var. Gayet ufak parça koyuyorum ama kaçıyo herşeyden

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Zamanla alışır ilk astığınızda korkabilir

5. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    karşısına geçip bi güzel yeyin marulu yda her ne veriyorsanz , eğe size güveni tamsa sizden korkmuyor ve güveniyorsa sizin yediğiniz şeyi merak edecek ve oda tatmak isteyecektir.

Sayfayı Paylaş