Karadeniz Pet

Kuşum ile ilgili

alpino2003

Yeni Üye
Lütfen yardım edin kuşum kafesin altında yatıyor gözlerini kapatıyor duruyor lütfen sizce ne oldu ona kuşumu kaybetmek istemiyorummm.. :( :( :(

+ kuşuma bir vitamin aldım apex marka vitamin yazıyor suyuna 10 damla damlatın diyordu ilacın resmi: http://mcdn01.gittigidiyor.net/9473/Apex-Axisol-Kus-vitamini-20-ml__94736422_0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

yardım edecek yok mu ?

Son düzenleme:
fotoğraf lazım hocam ve daha açıklayıcı bir şekilde anlatmalısınız

fotoğraf lazım hocam ve daha açıklayıcı bir şekilde anlatmalısınız

fotoğraf koyamamda.Şöyle anlatabiliyorsam kafesin dibinde oturuyor anlamadım ölecek mi gözünü kapatıyor bazen sizce uyuyor mu ve dediğim ilaca ne diyorsunuz

Son düzenleme:
o ilaç vitamin hastalandığında başlarında kullanılabilir ama hastalık ilerledikçe kullanmak fayda etmez büyük ihtimal kuş gidici kabarık duruyor mu

fotoğraf koyamamda.Şöyle anlatabiliyorsam kafesin dibinde oturuyor anlamadım ölecek mi gözünü kapatıyor bazen sizce uyuyor mu ve dediğim ilaca ne diyorsunuz

bazen kabarıyor bazende yerinde durmuyor sürekli zıplıyor çubuga hiç çıkmıyor ölmesin yaaa

kuş cereyanda kaldı mı belki üşütmüştür ve poposuna bakın dışkı kalıntısı var mı ve dışkıları sıvı sıvı mı

tamam o zaman bir sorunu yoktur umarım üşütmüştür belki suyuna bir kaç damla limon damlatın

tamam o zaman bir sorunu yoktur umarım üşütmüştür belki suyuna bir kaç damla limon damlatın

tamam damlatırımda çubuğa hiç çıkmıyor. Şimdi yerde eğleniyor keyfi yerine geldi :)

fakat su içtiğni hiç görmedim ? suyu ulaşabilceği bir yerde bu arada ilaç var suda limon damlatırsam bişe olabilir diye korkuyorum o su bitince ilaç koymam limon sıkarım suya

Son düzenleme:
vitamin varsa değiştirdiğin zaman damlat limonu :) keyifi yerindeyse bi rahatsızlığı yoktur keratanın bazen kuşlar öyle şişirebiliyor kendini

vitamin varsa değiştirdiğin zaman damlat limonu :) keyifi yerindeyse bi rahatsızlığı yoktur keratanın bazen kuşlar öyle şişirebiliyor kendini

çok teşekkür ederim. Bunu duyunca çok sevindim kuşumun iyi olduğnu.

fakat çubuğa neden çıkmıyor bunu anlamadım anlatırsan ve yavru heralde yaşını hatırlamıyorum 4 aylık falandır ötmüyor da ötmemesinin sebebi nedir ?

ve kuşum için ne öneriyorsun yemesi için sağlıklı beslenmesi için kullanıklarını söylermisin gaga taşı gereklimidir ?

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim. Bunu duyunca çok sevindim kuşumun iyi olduğnu.

fakat çubuğa neden çıkmıyor bunu anlamadım anlatırsan ve yavru heralde yaşını hatırlamıyorum 4 aylık falandır ötmüyor da ötmemesinin sebebi nedir ?

ve kuşum için ne öneriyorsun yemesi için sağlıklı beslenmesi için kullanıklarını söylermisin gaga taşı gereklimidir ?

hocam gaga taşı bu yaşlarda gerekli gaga taşı alabilirsiniz kalamar kemiği bulundurun ve haftada 1 kere yumurta maması yapın kerataya kuş sesi açın belki o zaman öter ortam sessiz olduğunda fazla ötmezler

hocam gaga taşı bu yaşlarda gerekli gaga taşı alabilirsiniz kalamar kemiği bulundurun ve haftada 1 kere yumurta maması yapın kerataya kuş sesi açın belki o zaman öter ortam sessiz olduğunda fazla ötmezler

babam kuşu birine verdi başka vercekmiş. Ona gaga taşı alırım

kerata gitti yani :)

Son düzenleme:
aaa tüh geçmiş olsun :) yeni kuşunuz şimdiden hayırlı olsun

teşekkürler inşallah güzeldir biraz daha büyük verecekmiş. Kerataya üzüldün mü ? kuşa isim ne önerirsin yoksa kerata mı olsun :)

ve kuş kumu gereklimidir ? ne işe yarar ?

Son düzenleme:
teşekkürler inşallah güzeldir biraz daha büyük verecekmiş. Kerataya üzüldün mü ? kuşa isim ne önerirsin yoksa kerata mı olsun :)

ve kuş kumu gereklimidir ? ne işe yarar ?

kuş kumu sindirimini düzenler isterseniz alabilirsiniz kerata güzel isim :D

Geri