Karadeniz Pet

Kuşum ile ilgili.

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Oncelikle günaydın ablalarım/abilerim bnm kusum salona geçince çıldırıyor bnm odama yani saldığım odaya gelince duruyo hep hep perdede duruyo neden acaba? Birde ben bıdık a aşkım demeyi öğretiyorum hep aşkım diyorum dun aksam agzindan sessizce çok degisik sesler çıkardı mırıldanır gibi neden acaba ilerlememi var ?

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

Yardim yokmu

Oncelikle günaydın ablalarım/abilerim bnm kusum salona geçince çıldırıyor bnm odama yani saldığım odaya gelince duruyo hep hep perdede duruyo neden acaba? Birde ben bıdık a aşkım demeyi öğretiyorum hep aşkım diyorum dun aksam agzindan sessizce çok degisik sesler çıkardı mırıldanır gibi neden acaba ilerlememi var ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

Yardim yokmu

Kardeşim ilerleme de olabilir. Sen devam et söylemeye.

Perdeye korkacagi bir şeyler as gerçi ilgini eksik etme unutur maşallah kusuna

Sagl abim

Soyluyorum abi sevdirmeyede başladi Allahın izni ile dahada ilerleyeceğiz şu perdeye konmayı bıraksa :)

Perdeye konması gayet normal. Başka yüksekte konacak bir şey bulamayınca yapar öyle.

Geri