petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum İlk Defa Yumurtluyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul
    Gizli

Selam arkadaşlar bizim kuş ilk defa yumurtluyor . Ve suanda besin olarak aldıgı şeyler Karışık meyveli yem/kuş kumu/ gaga taşı / Suyuna damlatmak üzere multi vitamin. Bundan Sonraki evrede (doğum) extra olarak ne vermeliyim ? hazır mama mı kullanmalıyım ?
    Not= Kuşlara annem bakıyor ben 180 km uzaktayım :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

yardım lutfennnnnn :)

2. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
  3. Gokay Akgul
    Gizli

Usta evde olsam yapıcam ama dediğim gibi ben istanbuldayım kuşlar Tekirdağ'da . O yüzden hazır mamayı tercih ediyorum istemeyerek :/

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benimkiler mama yemiyor ayrıca bir sıkıntda yaşamadım

5. Tuan MAKSEL
    Gizli

hayırlı olsun .yumurta maması verırsen ıyı olur

6. Gokay Akgul
    Gizli

Teşekkür ederim hepinize yorumları için. belki bi iki kilo alırım hazır mama takviyeolusn yavrulara :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yumurtadaki kuşa mama vermeyin!! Bu iyi değil hem vücut ısısı açısından hem de sık dışarı çıkıp girer.. Verecekseniz de dişi yuvadayken erkeğe sadece bir çay kaşığı kadar verin

8. Gokay Akgul
    Gizli

Eyvallah usta. Yavrular çıkınca extra bi mama alsam iyi olur mu kuru mama onu soruyorum ben..

9. Celalettin TOPAL
    Gizli

kuru mama alın verın şimdiden verin istersenız nasıl ıstersenız

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    maşalla darısı başıma :)

Sayfayı Paylaş