Karadeniz Pet

kusum ilk kelimesini cikardi

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
kusuma pasa demeyi sali gununden beri ogretmeye calisiyrm dunden beri demeye basladi ama tam anlamiyla cikaramiyr bi kac gun daha devam etsm tam cikarirmi yoksa bu kelimemi cok zor

kusuma pasa demeyi sali gununden beri ogretmeye calisiyrm dunden beri demeye basladi ama tam anlamiyla cikaramiyr bi kac gun daha devam etsm tam cikarirmi yoksa bu kelimemi cok zor

bence kuşunuz fazla becerikli bir kaç gün sonra daha anlaşılır söylemeye başlar maşallah :)

İçinde ş-s-ç harfleri olunca daha kolay taklit ettiklerinş duymuştum. Söylediğin kelime de hemen her kuşa öğretilen kelimelerden bence sıkıntı olmaz. Maşallah diyelim tekerleme öğretmeye çalış derim daha eğlenceli olur.. :)

insallah ya cok istiyrm konusmasini bi kac saatten beri surekli otuyr aradada pasa kelimesini geciriyr ama dogru durust benden baska anlayan yok

genelde ilk biz anlarız onları dert etmeyin yakında herkes anlar :) cicikuş,canım,aşkım kelimelerinide deneyebilirsiniz

İçinde ş-s-ç harfleri olunca daha kolay taklit ettiklerinş duymuştum. Söylediğin kelime de hemen her kuşa öğretilen kelimelerden bence sıkıntı olmaz. Maşallah diyelim tekerleme öğretmeye çalış derim daha eğlenceli olur.. :)

hele bi pasayi ogrensin allahin izniyle tekerlemede ogretiriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

genelde ilk biz anlarız onları dert etmeyin yakında herkes anlar :) cicikuş,canım,aşkım kelimelerinide deneyebilirsiniz

pasa desn ondan sonra bu kelimelere geceriz insallah ogrendikten sonra cicikus demeyi ondan sonrada askim canim bitanem bu uc kelimeyi ayni anda ogretecem

Kardes hem anlaşılır konuşmuyor sadece ben anlıyorum diyorsun hemde kuşum ilk kelimesini söyledi diyorsun kuşun konuşması demek tam anlamıyla kelimeyi söylemesi.

Kardes hem anlaşılır konuşmuyor sadece ben anlıyorum diyorsun hemde kuşum ilk kelimesini söyledi diyorsun kuşun konuşması demek tam anlamıyla kelimeyi söylemesi.

kardesim benim anlamam konustugu anlamina gelmiyrmu acaba diyorum kelimemi zor yoksa kusumn tam akici konusmasi icn zamanami ihtiyaci var diye sen basliga bakma

Geri