petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ilk kelimesini cikardi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kusuma pasa demeyi sali gununden beri ogretmeye calisiyrm dunden beri demeye basladi ama tam anlamiyla cikaramiyr bi kac gun daha devam etsm tam cikarirmi yoksa bu kelimemi cok zor

2. Cansuemir

Cansuemir New Member

Beğenileri:
    0
    bence kuşunuz fazla becerikli bir kaç gün sonra daha anlaşılır söylemeye başlar maşallah :)

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    insallah ya cok istiyrm konusmasini bi kac saatten beri surekli otuyr aradada pasa kelimesini geciriyr ama dogru durust benden baska anlayan yok

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    İçinde ş-s-ç harfleri olunca daha kolay taklit ettiklerinş duymuştum. Söylediğin kelime de hemen her kuşa öğretilen kelimelerden bence sıkıntı olmaz. Maşallah diyelim tekerleme öğretmeye çalış derim daha eğlenceli olur.. :)

5. Cansuemir

Cansuemir New Member

Beğenileri:
    0
    genelde ilk biz anlarız onları dert etmeyin yakında herkes anlar :) cicikuş,canım,aşkım kelimelerinide deneyebilirsiniz

6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hele bi pasayi ogrensin allahin izniyle tekerlemede ogretiriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

pasa desn ondan sonra bu kelimelere geceriz insallah ogrendikten sonra cicikus demeyi ondan sonrada askim canim bitanem bu uc kelimeyi ayni anda ogretecem

7. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes hem anlaşılır konuşmuyor sadece ben anlıyorum diyorsun hemde kuşum ilk kelimesini söyledi diyorsun kuşun konuşması demek tam anlamıyla kelimeyi söylemesi.

8. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kardesim benim anlamam konustugu anlamina gelmiyrmu acaba diyorum kelimemi zor yoksa kusumn tam akici konusmasi icn zamanami ihtiyaci var diye sen basliga bakma

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum ilk kelimesini söyledi