petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum insan görünce kafesin içinde oraya buraya uçuyor :'(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LegendField tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. LegendField

Arkadaşlar dediğim gibi kuşumu alalı 1-2 hafta civarı oldu. Kafesine bir insan yaklaştığında sürekli sağa ve sola uçuyor. Elimi kafesin içine sokup elime gelmesi için teşvik bile edemiyorum. Ne yapsamda yerinde durmuyor. Acaba neden bunu yapıyor? Nasıl böyle yapmasını durdurabilirim?

Dipnot: Onun benden korkması için hiç bir neden göremiyorum ona dokunmadım bile...

2. nazım yiğit karaoğlu

zamanla alışır merak etme. yanına yaklaşırken ilgilenmek için yem su vs için yanına yaklaşırken yavas hareket ederek, kısık sesle konusarak yaklaş dikkatlice seni dinleyip izleyecektir zamanlada alışacaktır.

Sayfayı Paylaş