Karadeniz Pet

Kusum ıntıhar mı etmeye calısıyor kafasını sıkıstırıyor ? (vıdeolu)

Emre Özcan

Meraklı Üye
https://youtu.be/NRBIfPcX3aM

Bi sabah kalktigimda bu halde gordum neden bpyle yapiyor olabilir intiharmi etmeye calisiyor oraya sıkısıyor bazen ciyak ciyak bagiriyor gel beni kurtar diyor kurtariyorum yine ayni seyiyl yapuyor arkadaslar

Son düzenleme:
Maşallah güzel bir kuş. Siz buna en iyisi biraz oyuncak alın. çok hareketli maşallah.

İçinden geçmeye çalışıyor.Halkalar var ondan almanı öneririm :)

Kuşunuz sizden ilgi ve oyun bekliyor, dışarı çıkarmanızı istiyor. Klasik muhabbet kuşu hareketidir. Endişe etmeyin.

Oyun oynuyor gibi :) kafesede tahta tünek kullanın 1 tane oyuncak yada yanına 1 adet dişi alın.

Bir süre sonra kuşlar elinizde durmaktan sıkılıp uçmak istiyorlar, gayet normal. Evdeki ufak çocukları düşünün. Onlar da bir süre sonra sizle oynamaktan sıkılıp başka yerlere koşturuyorlar. :) Kuş eğitimi konusunda pek bilgim yok ama o kaçtıkça siz peşinden gidip elinize alırsanız faydalı olur diye düşünüyorum.

Maşallah güzel bir kuş. Siz buna en iyisi biraz oyuncak alın. çok hareketli maşallah.

İçinden geçmeye çalışıyor.Halkalar var ondan almanı öneririm :)

Bu resimdeki oyuncaklar bu eleman icin yeterlimi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Bir süre sonra kuşlar elinizde durmaktan sıkılıp uçmak istiyorlar, gayet normal. Evdeki ufak çocukları düşünün. Onlar da bir süre sonra sizle oynamaktan sıkılıp başka yerlere koşturuyorlar. :) Kuş eğitimi konusunda pek bilgim yok ama o kaçtıkça siz peşinden gidip elinize alırsanız faydalı olur diye düşünüyorum.

Tesekkurlwr :) oyuncak siparisi vericegim belki oyuncagi bende olunca kendisi gelir

Oyun oynuyor ama yaptığı hareket tehlikeli benim önceki yavrum bu şekilde kanadını incitmişti kanadı düşük duruyordu devamlı.
Yaptığı harekette aynıydı yemliğin arasından devmlı geçiyordu .

Kusunuzun canı sıkılıyor ilgi bekliyor sizden maşallah

Oyun oynuyor ama yaptığı hareket tehlikeli benim önceki yavrum bu şekilde kanadını incitmişti kanadı düşük duruyordu devamlı.
Yaptığı harekette aynıydı yemliğin arasından devmlı geçiyordu .

Nasil bir sekilde bu huyundan vazgecirim sen ne yaptin vazgecmesi icin icim gidiyor bisey olacak diye keretaya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Kusunuzun canı sıkılıyor ilgi bekliyor sizden maşallah

Oyuncaklar aldim yeni ama ilgilenncede korkuyor benden daha 4 gundur benimle beraber ilgilenmesem bu sefer bu tehlikeli hareketleri yapiyor bi yerine bisey olucak herifin :D

Kuşu dışarı çıkarman için dile gelip "Aç şu kafesin kapısını!" demesini mi bekliyorsun dostum? Daha neyi bekliyorsun? AÇ ŞU LANET OLASI KAFESİN KAPISINI DOSTUM!

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzda bir anormallik yok yem kabının üzerine çıkmayı bilmediği için yemliğe ve yeme oradan ulaşmaya çalışıyor. Kafasını soktuğu (ayak bastığı o yere) alt tarafından küçük karton bantlayın kafasını sokamasın ve yemin üst kapaklarını çıkartın tülü yem kapaklarının yerine üstüne çekin bir müddet sonra yemliğe alışacaktır. Yani sorun yok sadece yemliğe ulaşmaya çalışıyor.

Son düzenleme:
Geri