Karadeniz Pet

Kuşum intihar mı etti ?

• Konbuyu başlatan SinanDURGUN
  • Başlangıç tarihi
S

SinanDURGUN

Guest
Arkadaşlar 5 günlük muhabbet kuşumu bugün öğlen 2 gibi kafesin dibinde ölmüş gördüm çok üzüldüm. 4-5 haftalık bir yavruydu. Ama aşırı hayat dolu ve çok hareketliydi sağlık problemi yoktu. Yemlerini kırabiliyordu elimden darı dalından yem yedirdim çok kez. Açlıktan ölmüş olamaz . Dün geceden beri evde kimse yoktu acaba intihar mı etti sizce ? Kuş 1 günde yalnızlıktan intihar eder mi ? Sebebi nedir sizce ? Şu dakikadan sonra başka kus bakamam 5 günde aşırı bağlandım ve resmen insan ölmüşcesine oturup ağladım. Tüm malzemelerini ihtiyacı olan bir arkadaşa uygun fiyata vericem Malzeme ve Aksesuar bölümünde. İlgilenen arkadaşlar orayada baksınlar 1 saat sonra.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar 5 günlük muhabbet kuşumu bugün öğlen 2 gibi kafesin dibinde ölmüş gördüm çok üzüldüm. 4-5 haftalık bir yavruydu. Ama aşırı hayat dolu ve çok hareketliydi sağlık problemi yoktu. Yemlerini kırabiliyordu elimden darı dalından yem yedirdim çok kez. Açlıktan ölmüş olamaz . Dün geceden beri evde kimse yoktu acaba intihar mı etti sizce ? Kuş 1 günde yalnızlıktan intihar eder mi ? Sebebi nedir sizce ? Şu dakikadan sonra başka kus bakamam 5 günde aşırı bağlandım ve resmen insan ölmüşcesine oturup ağladım. Tüm malzemelerini ihtiyacı olan bir arkadaşa uygun fiyata vericem Malzeme ve Aksesuar bölümünde. İlgilenen arkadaşlar orayada baksınlar 1 saat sonra.

Kuşlarda intihar olayı var fakat ben 1 gün yalnız kaldı diye intihar edebileceğini düşünmüyorum açlıktan ölmüş olabilir bence. Geçmiş olsun üzüldüm

Başiniz sagolsun büyük bir aci yaşadim çok iyi biliyorum
3 ay oldu kuşumu kaybedeli hala tedirginim kararsizim yeniden alip baglanmak konusunda
Ama hayat da hayvanlarla güzel bilmiyorum alirim heralde yine bir tane :(

Kuş belki de aniden kalp kirizi geçirdi solunum rahatsizxligi olabilir genetik bir hastaligi vardir belki arkadaşim keşke bilebilsek önleyebilsek
Açliktan öldügünü sanmiyorum ben açikçasi

Açlıktan bende öldüğünü sanmıyorum çünkü devamlı izliyordum yem yiyip yemediğini. Garanti olsun diye elimle besledim, Kafeste yemliğin yerini biliyordu. Ve kursağı devamlı doluydu. Ben bir daha tövbe ettim beslemem kuş. O gördüğüm anı bir daha yaşamak istemiyorum.

Geri