Karadeniz Pet

Kuşum Irkı ve yaşı ne ?

sibEmirhan

Yeni Üye
Merhabalar benim bir muhabbet kuşum var ırkı ve yaşı ne acaba umarım pakistan değildir şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20180622_150019.jpg
    20180622_150019.jpg
    806.6 KB · Görüntüleme: 36
Kaç aylık? Ve gözleri burnu gagası ayakları vs. yaşıtlarına oranla küçük mü?

Siyah gözlü tek renk ırkı. Yaşını pek çözemedim gözündeki halkaları varsa inceleyin.

Siyah gözlü tek renk ırkı. Yaşını pek çözemedim gözündeki halkaları varsa inceleyin.
gözünün etrafında gri halka var ırkı ne acaba yaşını bilmiyorum tam olarak fakat henüz tam uçamıyo uçmaya çalışıyo yere çakılıyo tüyleri az ırkı ne acaba net olarak yazarmısınız yani yerlimi yoksa başkamı

gözünün etrafında gıri halka var ırkı ne acaba yaşını bilmiyorum tam olarak fakat henüz tam uçmaya çalışıyo yere çakılıyo tüyleri az ırkı ne acaba net olarak yazarmısınız
Söyledim ya ırkını. ''Siyah gözlü tek renk' mümkünse kafa kısmını yakından çeker misiniz?

tabiki hemen çekiyorum 10 dk ya atıyorum birde büyüyecek demi yani pakistan gibi küçük kalmayacak demi

Ebeveynlerini bilmiyorum fakat bir önem arzeder mi büyük ya da küçük olması?
çok önemli değil fakat sadece büyük olmasını istiyordum olmuyorsa da sağlık olsun cinsiyetinin erkek olduğunu düşünüyorum sizce ne bir de yaşı kaç

Ekli dosyalar

• 20180623_220603.jpg
    20180623_220603.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 23
Erkek evet yaşını tam sapatayamadım maalesef.

birde hareketli değil çok sesiz bir köşede uyukluyo sürekli kafesten salıyorum hiç bir yere gitmiyo olduğu yerde duruyo hep

eve 3 gün önce geldi anüs ve çevresind hiç tüy yok resmen kel göğüsünde çok az tüy var kafasında sadece deriyi göstermeycek kadar tüy var kuyruğu çok kısa sanırım pet shopta zarar görmüş ishal dışkısı pek net değil yeni altını değiştim su içmiyo yem yiyo ve uçamıyo uçmaya çalışıp yere çakılıyo
@xLimon34x

Ekli dosyalar

• 20180623_221901.jpg
    20180623_221901.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 18
Bana ishal gibi geliyo anüsün çevresine dışkı yapışıyo ve dışkısı cıvık
20180623_223256.jpg

bu halsizlik tüysüzlük su içmeme ötmeme uyuklama aspur verince geçermi

Geri