petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum ishal gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alev Soytürk tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Alev Soytürk
    Gizli

yaklaşık 3aylık bir kuşun var ama ishal gibi. dışkısında sıvı ve katı kısımlar var.
    vitamin vermek istedim. bir vitami suya dökerken parçacıklar da döküldü. bende bozulmuştur diye cesaret edemedim.

eski vitaminde turuncumsu bir renk almış. onun da sağlam olduğuna emin olamadım

bende elma verdim. elma yiyor şimdilik. sizce ne yapabilirim? gidip tekrar vitamin alayım mı? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

bilgisi olan yok mu? :/

2. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    haşlanmış patates yada pirinç lapası yiyebilir veya suluğuna pirinç lapası suyu , çay demi yada kahve koyabilirsin.

en güzeli patates haşla ver yesin.ez onu püre haline getir.yemliğe koy yesin.

yemez ise normal yemi kaldır.

isali fazla ilerlememişse elmada iyi gelebilir.

3. Yasin ZORLU
    Gizli

patates haşla ver bence..

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    pataesi haşlayıp verebilirsin yada suluğuna azcık türk kahvesi koy

Sayfayı Paylaş