petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum ishal kakasıda beyaz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

kuşum ishal kakasıda beyaz ne tavsiye edersiniz meyve yedirmeyi beceremedim :(

2. Sevtap DERİN

İshalse meyve falan verme. Yeşillik, mama ishali geçene kadar no no no! Kanarya yemi ver, dal-darı alabilirsin. Eğer ishali şiddetliyse Avidiare kullanabilirsin. Fakat şu an ilaç alma şansın olmadığı için suluğuna bir çay kaşığı nişasta koy, patates haşla kafeste kalsın. Yarında Avidiare al kalsın evinde. İleri zamanda şiddetlenirse elinin altında olur.

Uzayın derinliklerinden gelen edit: İshal kontrol altına alınmazsa ölümlere yol açıyor. Lütfen dikkat et!

3. onurdondu1

anladım teşekkür ederim :(

4. onurdondu1

kafesi baştan aşağı temizledim yemine birazda nişasta koydum yarına kadar düzelmezse o ilacı alacağım

Sayfayı Paylaş