petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum İshal mi AciL Yardım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut Aydın tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Umut Aydın

Umut Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar işten geldigimde bu manzarayla karşılaştım. Sizce kuşum ishal mi düzelir mi kendi kendine ve o kahve rengimsi şey de ne :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Suyunu hemen tazele, kafes altını değiştirip takip et. Kaka bu şekilde gelmeye devam edecek mi..

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Cereyanda kalmamış,fazla yeşillik tükettiğinden bu hale gelmemişse bakteriyel bir sorun olabilir. Bu da ilaç tedavisi gerektirir.

4. Umut Aydın

Umut Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Bugun annem biraz güneşe çıkarmış o sırada sanırım sogukta kaldı ben kagıdını deiştirip hemen gözlemliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Soldaki Erkegin Sağdaki Dişinin Dışkısı Dişinin popo kısmında dışkı izi yok erkekte çok az var :(

#4 Umut Aydın, 20 Ekim 2015
    Son düzenleme: 20 Ekim 2015
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer cereyanda kaldıysa bu havalarda hastalanma riskleri var. Geçmiş olsun. Önlem olarak aspur ver yem olarak. Pirinç haşla suyunu suluklarına koy. İlaç olarakta ben genelde Reflor 250 kullanıyorum.

#5 Gokhan ERKAN, 21 Ekim 2015
    Son düzenleme: 21 Ekim 2015
  6. Umut Aydın

Umut Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    dün akşam prinş kaynatıp suyunu karıştırdım suluklarına haşlanmış patates koydum kafese bu sabah kalktıgımda manzara resimdeki gibi . Sizce Düzeliyor mu ?
    Not: DİŞİ AŞIRI SU İÇİYOR SANIRIM SU KAYBINDAN DOLAYI İKİDE BİR SULUĞA İNİYOR. (veya yerini yeni ögrendi. )

#6 Umut Aydın, 21 Ekim 2015
    Son düzenleme: 21 Ekim 2015
  7. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Arkadaşım yaz bile olsa kuşun yerini değiştirmeyin.Onlar çok narin varlıklar.Hele bu havalarda en kuytu yer en iyisi.

Geçmiş olsun tedaviyi uygulayın geçer.

Sayfayı Paylaş