Karadeniz Pet

Kuşum İshal mi AciL Yardım !!!

Umut Aydın

Yeni Üye
Arkadaşlar işten geldigimde bu manzarayla karşılaştım. Sizce kuşum ishal mi düzelir mi kendi kendine ve o kahve rengimsi şey de ne :(

Cereyanda kalmamış,fazla yeşillik tükettiğinden bu hale gelmemişse bakteriyel bir sorun olabilir. Bu da ilaç tedavisi gerektirir.

Bugun annem biraz güneşe çıkarmış o sırada sanırım sogukta kaldı ben kagıdını deiştirip hemen gözlemliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Soldaki Erkegin Sağdaki Dişinin Dışkısı Dişinin popo kısmında dışkı izi yok erkekte çok az var :(

Son düzenleme:
Eğer cereyanda kaldıysa bu havalarda hastalanma riskleri var. Geçmiş olsun. Önlem olarak aspur ver yem olarak. Pirinç haşla suyunu suluklarına koy. İlaç olarakta ben genelde Reflor 250 kullanıyorum.

Son düzenleme:
dün akşam prinş kaynatıp suyunu karıştırdım suluklarına haşlanmış patates koydum kafese bu sabah kalktıgımda manzara resimdeki gibi . Sizce Düzeliyor mu ?
Not: DİŞİ AŞIRI SU İÇİYOR SANIRIM SU KAYBINDAN DOLAYI İKİDE BİR SULUĞA İNİYOR. (veya yerini yeni ögrendi. )

Son düzenleme:
Arkadaşım yaz bile olsa kuşun yerini değiştirmeyin.Onlar çok narin varlıklar.Hele bu havalarda en kuytu yer en iyisi.

Geçmiş olsun tedaviyi uygulayın geçer.