Karadeniz Pet

Kusum ishal mi kabiz mi !!

• Konbuyu başlatan Keptony12
  • Başlangıç tarihi
inşallah iyileşir ya kuşçu yakınsa sorun olmaz elinlemi götürecen kuşu birde şu dışkısını at artık ona göre yorum yapayım :D

Kafesle goturucem.Yaninda esi var diskilar karisik atiyim mi yinede

pattates haşlamasını dene ben öyle yapıyorum ve kafesi ceyran olmayacagı bir yere koy ceyrandan ollmuş bu kuş böyle

at sen bi kafesin dibini belli olur zaten bide yusuf kardeşimizin dediği gibi ceryanda kaldıysa da olabilir patateste verebilirsin birde yaptınmı dediklerimi yiyormu kuşlar

at sen bi kafesin dibini belli olur zaten bide yusuf kardeşimizin dediği gibi ceryanda kaldıysa da olabilir patateste verebilirsin birde yaptınmı dediklerimi yiyormu kuşlar

Hocam yumurta soguyor birazdan koyucam ceryandan olabilir sanirim diskisini atiyorum simdi hemen bekleyin.

yndad7.jpg

66RVR3.jpg

Kusura bakmayın derslerim yüzünden ıafesı temızlıyemedm bırakdan temızlıcem çok özür dilerim

yok yav önemli değil benim kafeste böyle :D çok kirletiyolar kuşlarda tüye girdi birde ondan her yer tüy dışkılar normal gözüküyor birde sen iyice bak kafesin dibine sulu dışkı varmı birde koku yapıyormu dışkısı

Sulu diski suana kadar rastliyamadim ama sadece mutfagin cami acik ve arada 4 metre var bide kuslarin oda kapisi acik ordan carpar mi ki ceryan

çarpar ya cam açmayın bu havalarda açıyorsanız perde çekin önüne yada kuşları rüzgar gelmicek şekilde bir yere koyun ceryan olursa çabuk hastalanırlar

Hocam cok ilgilendiniz cok tesekkurler bu arada yarina kadar birsey olmaz herhalde iyilesir hayvan uzuldum

inşallah olmaz ne demek ya ne güne duruyoruz burda ilgilenmeyi seviyorum insanlarla forumda takılmak güzel oluyor bildiklerimi aktarmak çok daha iyi oluyor :=)

Cok tesekkurler Allah razi olsun iyi geceler diliyorum sizlere :)

sendende razı olsun kardeşim sanada iyi geceler iyi bak kuşlarına :)

Hocam ama odalarındaki cam hep Aralık perde kapalıydı.amutfağın camını sabah akşam açık bırakırız ama dümdüz önünde değil illerden solda nasıl çarparki yardım.

EElk4B.jpg

Anüsünded ışkı var kabız mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

beyler bayanlar birde şiştiği zaman kafasındaki tüyler diken gibi havaya kalkıyor neden oluyor ölmesin kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

Beyler napıcam hayvan şişiyor ishalde değil diyorsunuz ne ozaman bu sıcak yerde tutuyorum yine şişiyor ama az uyumaya başladı napıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustadlar bilir sisiyordan kastin nedir fotoğraf atki ustadlar bakip bise desin senin sorunu bende yasiorum suan ic parazitten veterinere gittim tedavi oldu sonra dışkı bazen normal bazen ishal gibi gözüküyor ve poposuna yapisiyor . suan ben avidiare kullaniom 5 7 gun kullanicam bakalim gercekten sinir bozucu durum ama kafesini temizle cunku bazen kendi diskilarina sariolar kusu temiz tut birde o kakayi temizlemek icin gagasini kullanio haliyle buda mikrobik bir rotasyon oluşturuyor saniyorum