petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ishal olmus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve guneycokan tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
  2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    haşlanmış patates ver ve yumurta maması vermeyi iyileşene kadar kes veriyorsan.

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benim de sorum var benim kuşumda ishal patatesi kaç gün vermeliyim ayrıca vitamin vermelimiyim

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    patates yemez eğer yakın zamanda mama veya yeşillik vermişsen ondan olabilir. altına yeni kağıt ser sabahta aynı olursa ercefuly diye bir ilaç var eczanede ondan al sulandır ağzıana 3 damla ver. su içmesi iyiyse suluğuna 1 kapsül dök iyice çalkala ver

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    Mustafa bey benim kuşumun dışkıları sabah normal akşam biraz sıvı oluyo yani yem yiyo su içiyo ötüyo neşeli ama dediğim gibi işte önerebileceğiniz bir ilaç var mı

6. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    biraz sıvıdan sıkıntı olmaz ama sen yinedde takviye yap. seranın ürünlerini tavsiye edebilirim. seranın 5 tane ürünü var vitamin plus, mineral plus zaten kullanılması gereken vitaminler. Brouncpor, Active plus ve diopour ise ekstra bağırsak ve iştah düzenleyici 40 günlükken alıp 1 yıldır beslediğim jumbomda henüz sıkıntı olamadı bunları haftada 2 kez veriyorum. haftada 4 kezde vitamin ve mineralli su 3 gün ise saf su hiç sıkıntı yaşamadım. hatta yeni aldığım dişiyi çok şükür 15 günlük tedavi sonrasında iyileştirdim. Yani evinizde ufak takviyeler olsa iyidir. yalnız işte fiyatları yüksek bu ürünlerin bendekiler Jumbo olunca 2 kuşun yaklaşık değeri 500lira ediyor ve fiyatlar göze çarpmıyor. yerli kuşlar için ne yazık ki pahalı kaçıyor :(

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    peki ne kadardır eğer pahalıysa biraz daha az maliyetli ürün önerebilirmisiniz

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    dediğim üürünlerın tanesi 25 lira civarı. kuşun hareketli olması için üzüm şekeride alabilirsin

9. Rassien

Beğenileri:
    30
    bu ilacı en geç 3 güne kadar alabilirim zaten sadece akşamları sıvı oluyor bu süre içinde patates ve aspur versem yeterli olrumu sadece dışkısı böle oluyor akşamları diğer türlüğ sorunu yok

Sayfayı Paylaş