Karadeniz Pet

kuşum ishal yardim

tolga arslan

Meraklı Üye
2 gün oldu alkali 1,5 aylik bi yavru geldiğinde ishali vardi biraz. Bu gün iyice hircinlasti. Biraz haslanmis patates verdim yemesi elimle yedirdim biraz. Simdi kabardi iyice titriyo. Nasil gecicek bu ishal yardim edin lütfen.

- sadece Aspur (kanarya yemi)
- Haşlanmış patates (denemişsiniz zaten benim kuşlarda hemen geçirmişti)
- Forumda suyuna çok az miktarda türk kahvesini önerenler var
- Ve son olarak ishal ilacı avidiare vs

Haslanmis patatesi demedim ciftlerimdede hemen ise yaramisti ama ufaklik yemedi. Geldiğinden beri su ictiginide gormedim. Başka onrisi olan varmi şuanda aspurda alamam maalesef.

Mustafa beyin dediklerini yap ben denedim hemen kesiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

Mustafa beyin dediklerini yap hemen kefiyir

hocam benımde öyle olmuştu muz dediler aldım yedirdım zorla ama bı faydasını görmemıstım ıshal tozu aldım veterınerden suyuna kattım 2 gunde demır gıbı olmustu valla. sabah ılk ısınız o tozu almak olsun.

Sadece veteriner perde mi bulunuyor abi bilgin varmi ? Patatesi yemesi için ne yapabilirim ?

dıskısına bakılırsa sankı bıraz duzelmıs gıbı yarın dıkkatlı bak dıskısının 3/2 sı kuru ıse ıyıce duzelıyodur. kusa da bakılırsa o kadar da kötü olmamış sıcak tutmaya bak. eger kı ımkanın varsa da bı veterınere gıt muhabbet kusu ıcın ıshal tozu var al pek pahalı deıl ben almıstım 5 lıra ıdı ama 2 gun ıcınde kus eskı saglıgına kavustu.

Yakınlarda bildiğim kadarıyla veteriner yok maalesef. Kafesi sicak tutmaya calisiyorum bakalim. Birazda uykunun getirdiği bi kabariklik var herhalde. Sagolun aspur koysam yemine iyi gelir demi ?

Sagolasin abi. İnşallah sorunsuz atlatirizda eğitime kaldigimiz yerden devam ederiz :)

Sağol abi tekrar herşey icin

Geri