petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebo kuscu tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. sebo kuscu

merhabalar kusum ıshal olmus yesılle karısık sulu kakası cok halsız sureklı uyukluyor kolumda bıle uykuya daldıgı oldu ne yapmalıyım suyuna avıdıyare kattım ama hala aynı,patates vs yemez ne yapıcam onu kaybetmek ıstemıyorum:(

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    pet shopa git ve aviastım al benim kuşun ishalini 1 günde geçirdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

aviastım antibakteriyel bir ilaçtır ve suyuna damlatılır

3. büşra333

kuşu eline al çay kaşığına vitamini koy ve ağızına dök hasta kuşlar pek su içmeyi sevmezler vitaform kullan

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Direk vitamin vermeyin zehirlersiniz hayvanı! Kullanma talimatına bakın öyle kullanın ilaç yeri e suyuna kahve de atabilirsiniz

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. sebo kuscu

avidiareyi cay kasıgıyla agzına doksem bır sorun olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

herkes birsey soyluyor yanlıs bırsey yapmak ıstemıyorum dogrusunu soyleyın nolur:(

6. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    ben çok memnunum ilacımdn zaten kuşçuya daurumu anlatırsanız o bilir vereceğini

7. büşra333

reçetesini oku eğer isah tedavisi yazarsa sabah akşam dök ağazına ama ağazına girdine dikkan et

8. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    suyuna damlat yani benimde kuşum isal olmuştu ve hemen geçirdi. direk vermen sakıncalı olabilir

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kullanım reçetesinde de yazar zaten çok hasta olduğu durumlarda direk ağzına bir damla damlatabilirsiniz.

10. sebo kuscu

muz yedirdim suyuna ılac kattım ama kuyrugu dusuk ve uykusu var,ılacı da damlatıcam son care gagasına neolur bisey olmasın

11. Duranettin ERAYDIN

Vitaform en iyisi.Suyuna karıştırın artı suyla karıştırdığınız vitaformdan damlalıkla yada küçük şırıngayla ağzına birkaç damla damlatın içtiğinden emin olun.
    Yemini suyunu taze tutun kuşuda ılık tutun.patates yemez genelde zaten içine yemle karıştırıp verirseniz belki yiyebilir.
    Şuan elinizde avidiare varsa onu az suyla seyreltin damlalıkla ağzını açtırın yavaşça damlatın fazla vermeyin boğazına kaçar.bırakın uyusun.geçmiş olsun.

12. sebo kuscu

kusum öldü cok uzgunum sabahtan beri aglıyorum,ne yapıcamm baska kus almasam diyorum,ama cok alıstım,daha dayanıklı kus oneriniz varnı jumbo kuslar daha mı dayanıklı?

13. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Aviastım; astım ve soğuk algınlığı için kullanılır, ishal için avidare kullanılır, en dayanıklı kuşlar yerli kuşlardır, Jumbo ve kırıklar maalesef çok hassas oluyor..

Sayfayı Paylaş