petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum ishal

Konusu 'Sorularınız ve Cevaplarımız' forumundadır ve muhammet aslan tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar patetes hasladim suyuna turk kahvesi koydum merak ettigim kahveli su ne kadar kalacak veya kac gun yaninada sade su koyacakmiyim tesekkurler [​IMG]

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Samet Çağlar

Hocam yulaf iyi geliyor benim kuşlar patatese hiç bakmıyor ama yulafı maşallah iyi tüketiyorlar.

3. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Sevgili Kardeşim Öncelikle geçmiş olsun

İki türlü ishal vardır biri tehlikelidir kuşun anüs tüylerine dışkı yapışıyorsa sıkıntı var demektir
    *öncelikle kuşu eline alıp anüs kısmını kontrol et eger dışkı yapışıp kurumuşsa anüsün etrafındaki tüyleri yol resimdeki gibi istersen biraz daha yolabilirsin azami bu şekilde kalsın DIŞKISI YAPIŞMIŞSA EĞER UNUTMA

*Kahveyi döküp suluğuna demlikte kalan soğuk çay demini koy kahve zararlı olur
    *patates haşlamışsın güzel
    *son olarakda büyük ilaçlar söylemiyeceğim sana gidip petshopdan mor divitsol bağırsak enfeksiyonları için alıp kuşuna 1 damla ağızdan verebilirsin dışkı yapışıyorsa muhakkak bunları yap dışkı yapışmıyorsa cay ve patates işini görür iyi forumlar dilerim

4. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    Yulaf ve kanarya yemide koydum kahveli suyu ne kadar veya kac gun verecegimi bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Dickida tuglere yapisma yok kus yeni ilk defa benim yaptigim mamadan yedi sadece bu kusum ishal oldu digerleri aliskin mamaya ve sari dickisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Cok tesekkurler umit kardesim cayi sadece dem olarakmi koyayim yoksa suyla karistiripmi ve ek olarak yanina sade su koyayimmi

5. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    kardesim geçmiş olsun kusunun bir kaç fotografını at bakalım
    bide kusun surekli uyku halındemı eger oleyse durum cıddı demektır
    bir kaç fotograf atmanı tavsiye ederım 1-2 kusunun fotosunu 1 tanede dıskısının fotosunu atablirsen daha net cevap verebılırız
    saygılar

6. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    dem olarak koyun çokda koyu olmasın normal bir şekilde ayarlayın kahve ağır gelir demli çayda aynı şekilde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

ve son olarak koyduğunuz suluğa yanaşmıyor ise ilaçda almadıysanız enjektör ile kuşun ağzına sulukdan çay çekip 2 damla ağzına damlatın

Sayfayı Paylaş