petshop

Kusum ishal

Konusu 'Sorularınız ve Cevaplarımız' forumundadır ve muhammet aslan tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. muhammet aslan

muhammet aslan New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul avcılar
    Arkadaslar patetes hasladim suyuna turk kahvesi koydum merak ettigim kahveli su ne kadar kalacak veya kac gun yaninada sade su koyacakmiyim tesekkurler [​IMG]

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Samet Çağlar

Hocam yulaf iyi geliyor benim kuşlar patatese hiç bakmıyor ama yulafı maşallah iyi tüketiyorlar.

3. Ümit BAY

Ümit BAY Member
    Üye

Beğenileri:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Sevgili Kardeşim Öncelikle geçmiş olsun

İki türlü ishal vardır biri tehlikelidir kuşun anüs tüylerine dışkı yapışıyorsa sıkıntı var demektir
    *öncelikle kuşu eline alıp anüs kısmını kontrol et eger dışkı yapışıp kurumuşsa anüsün etrafındaki tüyleri yol resimdeki gibi istersen biraz daha yolabilirsin azami bu şekilde kalsın DIŞKISI YAPIŞMIŞSA EĞER UNUTMA

*Kahveyi döküp suluğuna demlikte kalan soğuk çay demini koy kahve zararlı olur
    *patates haşlamışsın güzel
    *son olarakda büyük ilaçlar söylemiyeceğim sana gidip petshopdan mor divitsol bağırsak enfeksiyonları için alıp kuşuna 1 damla ağızdan verebilirsin dışkı yapışıyorsa muhakkak bunları yap dışkı yapışmıyorsa cay ve patates işini görür iyi forumlar dilerim

4. muhammet aslan

muhammet aslan New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul avcılar
    Yulaf ve kanarya yemide koydum kahveli suyu ne kadar veya kac gun verecegimi bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Dickida tuglere yapisma yok kus yeni ilk defa benim yaptigim mamadan yedi sadece bu kusum ishal oldu digerleri aliskin mamaya ve sari dickisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Cok tesekkurler umit kardesim cayi sadece dem olarakmi koyayim yoksa suyla karistiripmi ve ek olarak yanina sade su koyayimmi

5. UMUT AYYILDIZ

Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    UŞAK
    kardesim geçmiş olsun kusunun bir kaç fotografını at bakalım
    bide kusun surekli uyku halındemı eger oleyse durum cıddı demektır
    bir kaç fotograf atmanı tavsiye ederım 1-2 kusunun fotosunu 1 tanede dıskısının fotosunu atablirsen daha net cevap verebılırız
    saygılar

6. Ümit BAY

Ümit BAY Member
    Üye

Beğenileri:
    8
    Yer:
    İstanbul
    dem olarak koyun çokda koyu olmasın normal bir şekilde ayarlayın kahve ağır gelir demli çayda aynı şekilde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

ve son olarak koyduğunuz suluğa yanaşmıyor ise ilaçda almadıysanız enjektör ile kuşun ağzına sulukdan çay çekip 2 damla ağzına damlatın

Sayfayı Paylaş